2021 m. sausio 20 d. trečiadienis - 21:26
   

DERYBOS DĖL ŠAKŲ JUNGIMOSI PRASIDĖJO SKLANDŽIAI

«
2011 01 27

Šiandien, sausio 27 d., įvyko pirmasis chemikų ir energetikų profesinių sąjungų federacijų derybinių grupių posėdis dėl organizacijų jungimosi. Kaip PN sakė grupės narė, Achemos profesinių sąjungų administracijos vadovė Birutė Daškevičienė, susitikimas vyksta sklandžiai, numatytas veiksmų planas.

 

Nuspręsta su pasiūlymu apsvarstyti jungimos galimybes kreiptis į  miškininkų, lengvosios pramonės, metalistų profsąjungų organizacijas.

 

Kitas derybininkų posėdis numatytas kovo 17 d. Iki šios datos planuojama parengti būsimos organizacijos įstatų projektą.

 

Primename, kad sprendimas jungtis su kitomis organizacijomis buvo priimtas Lietuvos chemijos pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos suvažiavime pernai spalio mėnesį. Derybų procesui numatytas vienerių metų laikotarpis.

 

Pirmoji į derybas pakviesta Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacija. Jos tarybos posėdyje lapkričio mėnesį pasiūlymas priimtas.

 

Tada prasidėjusius jungimosi procesus entuziastingai pasveikino ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininkas Artūras Černiauskas.

 

PN inf. 

 

NAUJAUSI KOMENTARAI
2011-02-04 21:49:38JS -Liudai
Taip, Sysas kietai palaikė šakų prioritetą. Įdomu, kad ir tada LPSK vadovybėje nebuvo vienos pozicijos: tuo pat metu Kvedaravičius propagavo regioninių centrų kūrimą. Černiausko prioritetu tapu regionai, iš šakų jis daug nesitiki (jo kalba Taryboje), nes ten mirėsiai: statybininkai, kultūra, metalistai, varganas lengvosios "lyderis", nyksta ir buvusios pirmūnės Gražinos maistininkai (jau du kartus pareiškė, kad jungsis Maistas su Ryšiais,,,), suskilo Artūro krikštasūniai policininkai, ugniagesiai, Baublytės medikų negirdėti, o ir genialiojo taktiko, šiuo metu - kandidato į Vilniaus merus šaka - 50 proc. fikcija. Tačiau visi mielai ploja Artūrui, kelia rankas "už" - o užkulisiuose šaiposi. Tad nieko neįvyksta - vežimas vis toje pačioje vietoje... Belieka tiktai pyktį išlieti ant silpnesniųjų...
2011-01-28 15:19:06Čia tik dar vienas varguolis
Kokie žmonės, tokie ir jų atstovai... Ir man patinka Saulius Poška. Tai, varguoliai, pirmyn vienytis, idant nebūtume tokiais...
2011-01-27 20:48:30Liuda
Tai kaip su tom sysiaus propaguotom šakom bus ? Bendrosios, teritorinės profsąjungos visgi lieka pagrindinė alternatyva. Nei viena šaka tokioj mažoj kaip Lietuva nesugebės savarankiškai išgyventi. Susijungimas dabar tik tarpinė stotelė, bet gerai, kad nors dabar atsibudo varguoliai.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai