2020 m. gegužės 25 d. pirmadienis - 16:40
   

2009 10 22 - LPSK NUTARĖ PASIRAŠYTI NACIONALINĮ SUSITARIMĄ (ATNAUJINTA)

»
1
2009-10-28 20:35:59S.V. - anonimui :)
Mes ir gyvai pakalbam, o karavanas eina į aklavietę, Titanikas skęsta, pelės po truputi jausdamos galą pradeda išsilakstyti, liks vienas generolas (Titaniko kapitonas) kuris kartu su likusiom nespėjusiom pasišalinti pelėm nuskęs :)))
2009-10-28 11:41:34Pagiežingas
Cituoju "Taigi, balsuos taip, kaip tuo metu reikės Valstybės interesams apginti. Ir kas tada?"
O kas žino, ką reiškia "Valstybės interesas"? Koks poras desėtkų klerkų, ir tai Valstybė? O juk aukščiausias Valstybės interesas-vykdyti Konstituciją(visiems) ir prisiimtus įsipareigojimus. Ir kas tada? Va tada iš tiesų visiškai teisėtas visuotinis streikas su net kai kurių valdininkų pasodinimu, nuostolių padengimu iš jų kišenių ir pan., žinoma, su sąlyga, jei po pasirašymo bus sukurta vykdymo kontrolės sistema.
Sėkmės.
2009-10-28 08:47:24Valstybininkui
Jūs ką, su Senu Vilku telefonu nepasišnekat? Lagunavičiau, pinigus taupai? Turim įvertinti Jūsų abiejų indėlį į šį marazmų rašinėjimą. Vilkai staugia...šunys loja....o karavanas eina. Linkėjimai JDJ.
2009-10-27 13:21:24valstybininkas
Kauno diena rašo:
-"Vargu ar Darbo partijos veikėjai, kuriuos iki šiol tvirta ranka vadelioja V.Uspaskichas, išsigydė nuo šių ligų. Todėl vis sunkiau atsikratyti įtarimo, jog A.Kubiliui V.Uspaskicho reikia ne dėl to, kad su juo lengviau nei su savo partijos nariais ar koalicijos partneriais susitarti dėl būtinybės karpyti atlyginimus ir socialines išmokas. Premjerui tikriausiai kur kas svarbiau išplauti atsakomybę, nusimesti dalį jos naštos, pabandyti įtikinti rinkėjus, kad ne jis vienas kaltas dėl niekaip nesibaigiančios krizės, kad ir jį aštriai kritikuojanti opozicija negali pasiūlyti nieko geriau.
Panašiai galima vertinti ir niekaip finišo tiesės nepasiekiantį nacionalinio susitarimo projektą. Vyriausybė, įtraukusi į derybas verslininkų organizacijas ir profesines sąjungas, sušvelnina kritikos laviną, sukuria įspūdį, kad girdi visuomenės reikalavimus, kartu skaldo vieningą kritikų frontą, nes tie, kurie derasi, sugeba išpešti vieną kitą pažadą.
Kitaip tariant, į derybas įsijautęs Vyriausybės vadovas bando laimėti laiko, kuris jam gyvybiškai būtinas. Seime jau svarstomos kitų koalicijų galimybės, nes valdančioji dauguma jau baigia išsikvėpti ir, be skolinimosi, neberanda kitų būtų, kaip lopyti kiaurą valstybės biudžetą. Jeigu ši valdančioji koalicija sugriūtų, Lietuvai nuo to tikriausiai nebūtų blogiau, nes ekonominė padėtis tokia sunki, kad bet kuri kita valdžia nedrįs kvailioti ir išlaidauti. Blogiau būtų tik konservatoriams, nes rinkėjai jiems dar ilgai neatleistų ir A.Kubilius tikriausiai jau nebesulauktų trečios galimybės tapti Vyriausybės vadovu. Štai todėl jis ir pradėjo tartis. Apmaudžiausia, kad tik dabar, kai tie patarimai jau mažai ką gali padėti, na, nebent išgelbėti A.Kubiliui kaktą."
...vadovaujantis logika -referendumas turėtų būti.
2009-10-27 12:06:05Liūdna
Kad pensijų klausimas lieka atviras...Kas pasirašys tokį susitarimą? Pensininkai pasitraukė, mokytojai pasitraukė, mamos pasitraukė, neįgalieji pasitraukė... Su neprisijungusiomis profesinėmis sąjungomis nediskutuota...Belieka daryti referendumą.
2009-10-27 04:19:02S.V.
Tu teisus gerbiamas valstybininke, o tai dar karta pasako, kad ar bus tas NS, ar ne, vyriausybė kaip darė ką norėjo, taip ir toliau darys, kas su to nesutiks, ar nesusitaikys, ta arba nupirks, arba sumals panaudojant spec. tarnybas ir VR į miltus. Tokia ta nepriklausomos Lietuvos purvina politika. Todėl ir sakau, kad "Avis ir vilkas skirtingai supranta žodį "laisvė".
Ir kurgi dingo tie lyderiai, kūrė nebijo parodyti esant reikalui vilkiškų dantų ir sugebantis paskui save vesti paklusnias aveles. Blogai, kai tos pačios avelės tampa lyderiais.
2009-10-26 20:51:00valstybininkas
.." Teoriskai kiekvienas seimo narys gali pateikti savo paruosta istatymo projekta.Taciau jei daugumos vyriausybe,kurie yra ir Seimo daugumos atstovai,isipareigoja nekeisti teises aktu,kuriais reguliujami darbo santykiai be TT pritarimo,reiskia ir Seimo dauguma prisiima tokius isipareigojimus ir taip tures elgtis balsuodami "........
-isipareigojimai LR Vyriausybės buvo sulaužyti dar pernai-nors VT įstatyme buvo aiškiai parašyta-BD negali būti mažinamas...
Tai gi balsuos taip , kaip tuo metu reikės Valstybės interesams apginti. Ir Kas Tada ?
2009-10-26 13:51:54Virgilijus
Dėl Nacionalinio susitarimo
Kad A.Kubilius iškėlė tokią idėją , tai jis buvo priverstas tai padaryti, nes būdamas valdžioje nesugeba tinkamai vairuoti mūsų šalies ekonomikos, todėl greitai jis patirs
fiasko atsimušdamas į uolą, kadangi šio Lietuvos laivo prasidėjus visuomeninėms audroms nesugebės net tinkamai prišvartuoti prie kranto . O šie audringi debesys , jau virš jo galvos tikrai formuojasi.
Kas liečia NS tai šioje ekonominėje situacijoje, kai viskas yra sužlugdyta, išvogta , žmonės nuskurdinti , ekonomikos rodikliai krenta, bedarbystė auga
jis yra būtinas tam, kad mūsų šalyje būtų išlaikytas poltinis stabilumas. Bet valdžia neturi naudotis žmonių patiklumu, pakantumu tam, kad šioje susidariusioje situacijoje būtų rastas tik jiems naudingas sprendimas. Vyriausybė turi aiškiai nuorodyti Lietuvos žmonėsms, ką ji numačiusi toliau daryti tam, kad išeiti iš šios situacijos. Užtenka ja monipuliuoti ir ją mulkinti gražiomis kalbomis. Su tokiu valdžios mąstymu į savo ateitį toliau nenukeliausim .
Taigi laukime kito pasiūlyto optimalaus sprendimo, kuris išgelbėtų mūsų Lietuvą. Gal ir atsiras tokio NS susitarimo autorius, kuris šį vairą iš dabrtinės 15 -osios Vyriausybės, perims savo žinion pateikdamas Lietuvai išsigelbėjimo planą suformuodamas naują 16 ąją Vyriausybę , nes jei to nebus padaryta , tai su tokiu valdžios valdžios esamu mąstymu ir turima išmintimi spręsti problemas tarnaujant savo "šaliai ir jos gyventojams" tikrai atsitrenksim į uolą ....
Belieka sulaukti tikrojo Lietuvos išgelbėtojo !!!!
2009-10-26 13:04:58sv
Ka dar norima apkvailinti,kad masina nupirkta uz savo pinigus,Ligeika baik mulkinti narius,tu jau visai apnaglejai su savo melagystem.Labai gerai zinome,kad masina yra uz profsajungai skirtus pinigus.
2009-10-26 10:44:48Paaiskinimas
Tokius komentarus gali rasyti tik skaitytojas kuris visai nesupranta Lietuvos teisekuros.Prezidente jokiu mokesciu jokiais dekretais ivesti neturi galiu.Pas mus yra parlamentine santvarka.Teoriskai kiekvienas seimo narys gali pateikti savo paruosta istatymo projekta.Taciau jei daugumos vyriausybe,kurie yra ir Seimo daugumos atstovai,isipareigoja nekeisti teises aktu,kuriais reguliujami darbo santykiai be TT pritarimo,reiskia ir Seimo dauguma prisiima tokius isipareigojimus ir taip tures elgtis balsuodami
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai