2020 m. gegužės 31 d. sekmadienis - 3:33
   

2009 09 03 - AR PAAUKOSIME KRIZEI LAIKRAŠTĮ?

»
1
2011-09-06 06:22:20jonas (jonas.pakutinskas@inbox.lt)
Laba diena.Prasau parasyti leidinio ofiso adresair telefonus,kuriais galiu Jums paskambinti.Noreciau su Jusis pasikalbeti.Laukiu savo El.pastu.Pagarbiai Dr.Jonas Pakutinskas.
2009-09-10 09:12:12Gal laikas pasakyti – GANA
Dabartinį LPSK elgesį LP laikraščio atžvilgiu tiesiog vertinu kaip visišką susiklosčiusios situacijos nesuvokimą. Kreipiuosi į pačius profsąjungų narius, norėdamas atkreipti dėmesį į dabartinės profsąjungos atstovų priimamų sprendimų keliamą realią grėsmę visam profsąjunginiam judėjimui.
Juk akivaizdu, kad dabartinė LPSK vadovybė nesuvokia padėties rimtumo ir toliau savo rankomis griauna visą profsąjunginį judėjimą. Šakos skaldomos, atsikratoma nelojalių asmenybių, šiai dienai jau nokautuota ir LP laikraščio redakcija. Kas sekantis??? Kokie bus sekantys žingsniai??? Matome, kad tolimesni LPSK vadovybės sprendimai tiesiogiai veda prie to, kad profsąjunginis judėjimas silpninamas, tiesiog žlugdomas pačių vadovų trumparegiškumu ir situacijos nesuvokimu. Stambios organizacijos dėl nesusikalbėjimo palieka šį centrą, narių skaičius mažėja, reitingai krenta, opiausios problemos nesprendžiamos, visas dėmesys nukreipiamas į smulkmeniškumus ir asmeniškumus, bet ne į aktualių problemų sprendimą. Klausiu paprastų, eilinių narių: ar jums patiems tai nepabodo??? Gal laikas jiems pasakyti – GANA.
2009-09-09 11:49:00VV
Kilnus LP profesinių sąjungų vienijimo siekis atsitrenkė į LPSK norą turėti kišeninį, neįgalios valdybos narių darbus "pučiantį" laikraštį. Matuizienės ( be visų kitų sužlugdytų iniciatyvų ir darbų, dabar prisidės ir šis ) profsąjunginio darbo profanavimas be jokios abejonės LP turinį pavers medžiaga kaimo tualeto viniai. LP buvusiems darbuotojams linkiu mokėti atsispirti po šios netekties. Nėra to blogo.
2009-09-09 08:11:18Senas Vilkas
Dievobaimingam anonimui:
Deja tos mano žinios ne tokios jau ir prastos, kaip bendrai dalyvavau ne vienam panašiam projekte, taip ir kūriau ne viena panašu projektą asmeniškai, taip kad gal nereikia čia lia lia. Bent jau ne... ir nors prisistatytumei.
2009-09-08 20:33:01nusenusiam Vilkui
Būtent, kad SAVO žiniomis.
2009-09-08 15:56:26Senas Vilkas - anonimui
Dalinkis savo žiniomis. Tai būdas tapti nemirtingu.
Kinų patarlė
----
Būtent tai ir bandau padaryti, t.y. pasidalinu žiniomis :)))
2009-09-08 09:09:01anonimui
Nuraso nusenes Vilkas, ar ne, ne tame esme, jis bent zino ka daryti, o jai ne, tai bent kur gauti ta informacija, kad padaryti geriau. Ir ne karta savo sugebejimus irode savo darbais, ko nepasakysi apie kitus, kurie tik blevyzgoja ir verkslena. Buvau uzsukes specialiai pasiziureti Jungtinio demokratinio judejimo svetaine, o juk tai jo kurinis sukurtas visai organizacijai ir priziurimas asmeniskai vieno zmogaus, o ne dveju, penkiu, ar komandos darbas, tai vieno zmogaus sukurta ir pilnai priziurima ir manau jis turi ateiti. Jis savo komentare viska ivardijo manau teisingai, reikia tik veikti, o atideliojimas yra viena iprasciausiu ligu, itin zalinga sekmei.
Per aspera ad astra
2009-09-07 21:05:13Senas Vilkas - anonimui
Nenusirašinėjimas, o metodinė medžiaga, o tokias galima taikyti visoms organizacijoms norint pakeisti situacija, ar tai butu profsąjunga, ar judėjimas, ar asociacija, ar kokios nors pakraipos klubas. Reikia tik noro ir domėtis kaip daroma kitur, įdiegiant kas pažangiausia. Juk nėra nieko pastovesnio kaip kaita, tas kas aktualu šiandien, ryt tokia forma gali nebeegzistuoti. Lengviausiai yra verkšlenti - baisiausias netikėjimas yra netikėjimas savimi.
2009-09-07 21:01:46atsakymas anonimui
Į "nusenusiam Vilkui
jei nenurašinėtum svetimų tekstų, tai tikrai vietos užtektų".
Spjovei į idealistą - profsąjungų judėjimo patriotą, šlykštukai.
Ką gi, Dievas sutverdamas pasaulį paliko vietos ir šliužams...
2009-09-07 20:35:17nusenusiam Vilkui
jei nenurašinėtum svetimų tekstų, tai tikrai vietos užtektų.
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai