2021 m. sausio 18 d. pirmadienis - 6:31
   

2008 06 09 - NACIONALINIAI CENTRAI ATSIRIBOJO NUO PARTIJOS "PROFESINIŲ SĄJUNGŲ CENTRAS" (PAPILDYTA)

»
1
2012-04-11 11:08:58onute (onuteferge@gmail.com)
Mielieji,kuo tolyn nuo KĘSTUČIO JUKNIAUS ir jo kompanijos.Gal ir senasis intrigų draugelis JUOZAS MOZERIS jau prisplakė?Būkite atsragūs, bėkite kuo tolyn nuo tokių aprtijų ir jų lyderių. Buvome kartu savivldaybių tarybose ir puikiai juos pažįstame.Per galvas,per galvas,intrigomis,alkūnėmis,kombinacijomis - tik pirmyn į viršūnes,šiuo - atveju į Seimą.Dekui Dievui,kad perkando šį veikėją profesinės sąjungos lyderiai ir neleido skaldyti bei valdyti.NELEISKITE IR KOVOKITE SU ŠIUO INTRIGANTU.
2008-06-12 10:03:18analitikas
Ką reiškia nueiti profsąjungos lyderiams į politiką? Ar jums maža pavyzdžių: Sysas, Žakaitienė, Sabatauskas ir dar ten krūvą jų priskaičiuosit. Pasakykit kaip jie tuose rūmuose pradėjo ginti nebe dirbančiųjų interesus, o ciniškai ir atvirai kapitalo ir valdžios.
O čia atsiranda naujas dirbančiųjų gelbėtojas Juknis ir prisidengdamas profsąjungų vardu svaigsta bent ateinančius 4 metus tvarkyti savo reikaliukus Seime su neliečiamumo mandatu. Diskutuokit čia aukštom materijom apie profcentrų profsąjunginės valdžios uzurpaciją ir panašiai - tik žinokit, kad ant dirbančiųjų jam jau senokai nusi....
2008-06-12 00:22:49to Vytautui
pritariu, gal gi supras pagaliau. Kaip centrai dirba, jai atsiranda dar "kažinkas". Tai ką galvoti. Ką galvoti?...Gyvenimas -tikėjimas, bet jei atsiranda "kiti "- kuo gi tikėti? Gal centrais. ...ar centreliais ?
2008-06-11 13:01:44Vytautas
Visų pirma kas yra tie nacionaliniai profsąjungų centrai? Tai šie trys profsąjungų susivienijimai (konfederacija, darbo federacija, solidarumas) tarpusavyje susitarę sukūrė patys nuostatus pagal kuriuos jie tapo nacionaliniais centrais. Primenu patys sukūrė tuos nuostatus, o ne kažkas nepriklausomas ar tarptautinis. Ir jie skelbiasi, kad tik jie vieni gali atstovauti profsąjungoms būdami tarpininkais tarp profsąjungų ir darbdavių tarp profsąjungų ir vyriausybės. Skelbia, kad kiti gali prisijungti prie jų (sąlygos: mokėkite mums mokesčius, vykdykite mūsų valią). Šie trys vadinamieji nacionaliniai centrai uzurpavo iki gyvos galvos teisę būti trišalėje taryboje. Kur demokratiškumas Lietuvoje, kur rotacija trišalėje taryboje? Dabar matyt išsigando, kad gali atsirasti nauja jėga kuri gali atitraukti profsąjungas iš po jų sparno, iš jų globos. tai reikia skelbti atsiribojimą. Žiūrėkit kokie mes geri: mes kviečiame pas save (sąlygas aš jau išdėsčiau), o jie (nauja profsąjungų partija) nenori. Pagal nacionalinius centrus niekas negali profsąjungoms be jų žinios ir sutikimo atstovauti. Jeigu jau taip tie nacionaliniai centrai tapti tikrais nacionaliniais centrais, gali sukviesti visų Lietuvos profsąjungų lyderius į konferenciją su atitinkamais įgaliojimais pagal narių skaičių. Tegul visi lyderiai nusprendžia kas gali pretenduoti į teisę vadintis nacionaliniu. O dabar turibūti gėda tiems nacionaliniams centrams nes jie skaldo profsąjungas, jie neatstovauja dirbančiųjų nors ir skelbias i, kad atstovauja. Tikrumoje jie atstovauja darbdavių interesams, nes ir patys yra darbdaviai. Ateitis tik nepriklausomoms profsąjungoms, derinančioms savo veiksmus tarpusavio susitarimais, ieškančioms vienybės savo veiksmuose, o ne kuriančioms susivienijimus pagal pavaldumą. Nauja profesinių sąjungų partija siekia vienyti profsąjungų narius, o ne priversti juos paklusti vienai jėgai.
2008-06-11 11:24:23analitikas
Labai paprasti dalykai ir suprantami:
1.Kiekvienos politinės partikos prigimtinis tikslas yra valdžios siekimas bet kuriais būdais tame tarpe ir per stambųjį kapitalą.
2.Kiekvienos profesinės sąjungos prigimtis yra ginti dirbantįjį ir jo interesus būtent nuo stambiojo kapitalo išnaudojimo.
Reziume - ar jum neatrodo tai nonsensas, tokios partijos kūrėjai dar blogiau nei nonsensas - paprasčiausiai trūksta žodžių.
2008-06-10 23:04:07To???
O tie kas kūrė, ar bandė pritraukti centrus – NE. Tai ko puti burbulą.
Pasirašęs „MINTIS“ yra visiškai teisus, matyt žino ką rašo. Gal Pagiežingas ir gan dažnai pjauna grybą, bet šio atveju tikrai teisus.
2008-06-10 21:15:26to padiežingam
Ar nepavrgsti rašydamas visur ir belia ką? Kuo čia džiūgauti atsiribojo, atsiribojo. O ar tos profsąjungos priklausė tiems vadinamiems centrams. Tie kurie įkūrė politinę jėga yra laisvi, nepriklausomi ir savarankiški. Taip, kad visiškai nekompleksuoja: pritaria ar atsiribioja. Liaudiškai sakant - vienodai paišo.
2008-06-10 13:17:48Pagiežingas
Skelbiamas vienintelis sprendimas:"Nacionaliniai centrai atsiribojo..." Kas neaišku?
2008-06-10 07:26:42Pragmatikas
Pagiežingam,
Tai kuris sprendimas protingas? Steigti profsąjunginę partiją ,ar atsiriboti ?
2008-06-10 07:09:51Pagiežingas
Nesitikėjau.Protingas sprendimas.Sveikinu.
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai