2018 m. rugpjūčio 19 d. sekmadienis - 20:29

GEGUŽĖS PIRMOJI VILNIUJE: JAUNATVIŠKAI OPTIMISTIŠKA

»
Gegužės Pirmoji Vilniuje šiemet paminėta kitaip: daug erdvių pabūti ir pabendrauti su profesinių sąjungų ir Lietuvos socialdemokratų partijos atstovais, šiek tiek kalbų nuo scenos ir daug geros muzikos.
Tiesa, žmonių Vinco Kudirkos aikštėje nebuvo gausu, tačiau atėjusieji buvo geros nuotaikos, o kalbėjusieji nuo scenos pabrėžė sutelktos ir organizuotos kovos už geresnes darbo sąlygas būtinybę bei profesinių sąjungų atgimimą.
2018 05 02

PASAULYJE KAS 11 SEK. ŽŪSTA PO DARBUOTOJĄ

»
Pasaulinės profesinių sąjungų konfederacijos (ITUC) duomenimis, pasaulyje per praėjusius metus daugiau nei 2,5 milijonų darbuotojų žuvo darbo vietose ar mirė nuo patirtų traumų bei profesinių ligų.
ES dėl su darbu susijusių priežasčių kasmet darbe miršta apie 164 tūkst. gyventojų. Iš jų 5 580 žūva dėl nelaimingų atsitikimų darbe, o 159 tūkst. miršta dėl su darbu susijusių sveikatos sutrikimų.
Lietuvoje tuo tarpu darbe žūsta 2 kartus dažniau (statybos sektoriuje – beveik 4 kartus dažniau) žmonių negu vidutiniškai kitose ES šalyse.
2018 04 30

MEDIKŲ MITINGE – PRIEKAIŠTAI, GRASINIMAI IR MUZIKA

»
Balandžio 26 d. prie Seimo įvyko Lietuvos medikų sąjūdžio (LMS) mitingas „Ką pasiūlysite medikams rytoj?“. Su šūkiu „Kartu su medikais – už valstybę ir jos ateitį!“ mitinge dalyvavo ir mokytojai, dėstytojai, kultūros, socialiniai darbuotojai.
Medikų peticijos su 43 tūkst. piliečių parašų pasiimti atėjo pats Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, apie siūlomą ir galimą mokesčių reformą nuo scenos diskutavo ir skirtingų ekonomikos mokyklų atstovai Rūta Vainienė bei Justas Mundeikis.
2018 04 27

ABEJOJA A. ČERNIAUSKO PILIETINE REPUTACIJA

»
Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (NPPSS) informuoja, jog kartu su Nacionaliniu aktyvių mamų sambūriu ir Muitinės darbuotojų profesine sąjunga raštu kreipėsi į Trišalę tarybą su prašymu įvertinti, ar Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkas Artūras Černiauskas gali atstovauti darbuotojų interesams Trišalėje taryboje.
Tokias abejones minėtų organizacijų atstovams sukėlė žiniasklaidoje aprašytas A. Černiausko vizitas į kovo 30 d. Rusijoje vykusią tarptautinę konferenciją „Socialiniai darbo konfliktai Rusijoje ir pasaulyje“ (nuotr.), kurią organizavo esą glaudžiais ryšiais su šios šalies prezidentu Vladimiru Putinu susijusi Rusijos nepriklausomų profesinių sąjungų federacija (RNPSF).
2018 04 25

MEDIKŲ MITINGAS – NE TIK APIE MEDIKUS

»
Balandžio 23 d. Lietuvos medikų sąjūdžio (LMS) tarybos narių grupė, Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojų profesinės sąjungos vadovė Aldona Baublytė, Antakalnio poliklinikos vadovas Evaldas Navickas Vyriausybėje susitiko su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu ir sveikatos apsaugos ministru Aurelijumi Veryga.
Nors premjeras susitikime ir teigė, jog kad duotas pažadas 20 proc. didinti medikų atlyginimo fondą vykdomas, tačiau LMS mitingo balandžio 26 d., 16 val., Nepriklausomybės aikštėje neatšaukia. Dar daugiau – prie medikų jungiasi ir mokytojai, mokslininkai, socialiniai darbuotojai.
2018 04 24

„LPSK JAUNIMAS” PRISIJUNGĖ PRIE LiJOT

»
Balandžio 21-22 d. Druskininkuose vykusioje 44-ojoje Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) asamblėjoje asociacija „LPSK jaunimas“ prisijungė prie didžiausios skėtinės jaunimo organizacijos šalyje ir tapo nariais stebėtojais, - informuoja Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija (LPSK).
2018 04 23

PROFSĄJUNGOS NEKLYDO – PERTVARKA VYKDYTA NETINKAMAI

»
Vilniaus apygardos administracinio teismo teisėjų kolegija balandžio 12 d. patenkino profesinių sąjungų skundą dėl Policijos departamento sprendimų panaikinimo, - informuoja Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas ir Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinė sąjunga.
Teismas panaikino 11 Lietuvos generalinio komisaro įsakymų, kuriais 2016 m. rugpjūtį-rugsėjį visoje Lietuvoje buvo įsteigtos naujos pareigybės. „Tai reiškia, kad visos šių įsakymų pagrindu įsteigtos pareigybės yra įsteigtos neteisėtai“, - konstatuoja profsąjungos.
2018 04 18

MIŠKININKŲ INICIATYVA - „BĖGU ŠVARIAME MIŠKE“

»
Šį šeštadienį, balandžio  7 d., 12.00 val., Kaune Lietuvos miško ir miško pramonės profesinių sąjungų federacija (LMPF) rengia akciją „Bėgu švariame miške“. Iniciatyvos tikslas yra į švarinimosi akciją įtraukti fiziškai aktyvius žmones, kurie bėgdami ar eidami savo pasirinktu maršrutu surinktų ir šukšles.
Švedijoje 2016 m. gimusi, tačiau Lietuvoje dar nauja iniciatyva startuos Valstybinės miškų urėdijos Kauno  padalinio teritorijoje, Romainių g. 2, Kaunas. Organizatoriai siekia, kad tokio tipo švarinimosi akcija taps nuolatine miškuose laiką leidžiančių žmonių veikla.
2018 04 05

PRIEŠ SU DARBU SUSIJUSIUS NUSIKALTIMUS – JUNGTINĖS PAJĖGOS

»
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad po išsamaus pasiruošimo kovo pradžioje pagal pilotinį projektą buvo atliktas Jungtinių operacijų centro (JOC) organizuotas patikrinimas statybos objekte Zujūnų seniūnijoje, Vilniaus rajone.
Jungtinės VDI, policijos, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Migracijos tarnybos, Sodros ir FNTT pajėgos, anot VDI vaodvo Jono Griciaus, ir toliau sistemingai ieškos prekybos žmonėmis darbo išnaudojimo tikslais, nelegalaus ar nedeklaruoto darbo, užsieniečių nelegalus darbo, darbo užmokesčio mokėjimo vokeliuose, kitų mokestinių pažeidimų, susijusiu su darbu, atvejų.
2018 03 29

MIŠKŲ REFORMA KOL KAS VYKSTA SKLANDŽIAI

»
Tebevykstant valstybinio miškų ūkio pertvarkai, kuriai pernai aktyviai priešinosi miškininkai, aistros kiek aprimo. Valstybinių miškų urėdijoje veikiančių profesinių sąjungų jungtinės atstovybės nariai reguliariai susitikinėja su centrinės urėdijos vadovais, o su naujai patvirtintu direktoriumi Mariumi Pulkauninku darbuotojų atstovai svarbias temas aptarė kovo 27 d.
Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos (LMPF) pirmininkė Inga Ruginienė sako, jog šiuo metu vykstantis konstruktyvus dialogas teikia vilčių. „Norėtųsi, kad taip tęstųsi ir toliau, tačiau – pagyvensim, pamatysim“, - portalui lprofsajungos.lt sakė pirmininkė.
2018 03 28

PRATYBOS ALYTUJE: VALDŽIA ŠŪKAUJA APIE DIALOGĄ, O LAUŽO RANKAS

»
Nemažai žmonių piktinosi prieš dvi savaites Alytuje įvykusiomis karinėmis pratybomis, kurių metu buvo imituojamas protesto akcijos malšinimas. Miesto aikštėje „Norim algos, o ne pašalpos!” skanduojančius piliečius atvažiavę policininkai išguldė ant žemės, o norėjusiam juos apginti praeiviui net buvo sulaužyta ranka.
„Tokia situacijos baigtis – raumeningų ginkluotų vyrų susistumdytai miesto centre, išguldyti protestuotojai, lūžusi ranka – perša mintį, kad taikūs mitingai Lietuvoje yra nelaukiami ir net gali būti malšinami jėga“, - komentuoja Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo (NPPSS) pirmininkas Vladimir Banel.

2018 03 27

TURTINGIAUSIAS PASAULIO ŽMOGUS ENGIA SAVO DARBUOTOJUS

»
Šią savaitę streikuoja prekybos internetu bendrovės „Amazon“ darbuotojai Ispanijoje ir Vokietijoje. Streiką naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį pradėjo 98 proc. netoli Madrido esančio logistikos centro darbuotojų. Tai pirmasis streikas ispaniškajame „Amazon“ padalinyje.
Tuo tarpu jų kolegos Vokietijoje reikalaudami tarifinės sutarties streikuoja jau ne pirmąjį kartą. Kadangi „Amazon“ kategoriškai atsisako derėtis dėl atlyginimų, šiąnakt vidurnaktį streiką pradėjo Leipzigo padalinio darbuotojai.
2018 03 22

AR VISUOMENEI REIKIA BIJANČIOS TEISĖSAUGOS?

»
Kovo 11 d. Vilniaus Nepriklausomybės aikštėje policijos profesinės sąjungos surengė protesto akciją. Vykstant Nepriklausomybės atkūrimo renginiams pareigūnų piketu siekta atkreipti šalies vadovų dėmesį į sistemingai pažeidžiamas policijos pareigūnų teises.
„Pareigūnas turi teisę turėti savo įsitikinimus ir juos laisvai reikšti“, „Profesinės sąjungos kuriasi laisvai ir savarankiškai“, „Premjere, ar profesinės sąjungos – blogis?“ - tokius plakatus laikė akcijos dalyviai, kurie lipnia juostele buvo užsiklijavę ir burnas.
2018 03 12

„NE TULPIŲ, O TEISIŲ!“ (Papildyta)

»
Kovo 8 d. Vilniuje paminėta jau tradicija tampančiomis eitynėmis už moterų teises. „Tokios Lietuvos dukroms nepaliksime: POKYČIAI BELDŽIASI!“ - taip pavadintas renginys šiemet. Jo dalyviai rinkosi Katedros aikštėje, iš kur Gedimino prospektu, stabtelėję prie Kudirkos aikštės, keliavo iki Seimo. Prie Mažvydo bibliotekos įvyko mitingas. Pagrindinis reikalavimas – ratifikuoti Stambulo konvenciją, kurios pagrindinis tikslas – smurto, ypač prieš moteris, šalinimas.
2018 03 08

INICATYVA UŽ LAISVĘ NEDIRBTI PER ŠVENTES (atnaujinta: LPSK palaiko)

»
Kovo 6 d. gyvenimą pradėjo iniciatyva „Laisvadienis Laisvės dieną“, kuria siekiama apginti laisvę nedirbti per šventes daugiau nei 30 tūkstančių Lietuvos prekybos centrų darbuotojų.
Akcijos organizatoriai – kairieji visuomenininkai – kviečia iki kovo 11 d. lankantis prekybos centruose parduotuvės personalui perduoti skrajutę su raginimu „švęsti Lietuvos laisvę kartu“. Prekybos centrų savininkai kviečiami „bent kelias dienas per metus sumokėti visiems savo darbuotojams įprastą darbo dienos algą ir išleisti juos švęsti su visa šalimi“.
Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija pareiškė palaikanti šią akciją.
2018 03 06

LPSK: PO DU KANDIDATUS Į VADOVŲ POSTUS (kandidatų prisistatymai)

»
Kovo 1 d. įvykusiame Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) tarybos posėdyje prisistatė kandidatai į LPSK pirmininko ir generalinio sekretoriaus pareigybes. Didžiausio Lietuvoje profesinių sąjungų centro vadovai bus renkami eiliniame suvažiavime, kuris vyks gegužės 11 d.
Į LPSK pirmininko pareigas kandidatuoja dabartinis pirmininkas Artūras Černiauskas ir Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkė Inga Ruginienė, o į generalinio sekretoriaus - dabartinė generalinė sekretorė Janina Matuizienė ir Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas Egidijus Milešinas.


2018 03 01

KONSULTUOJAMASI DĖL MIŠKŲ URĖDIJOS STRUKTŪROS

»
Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija (LMPF) informuoja, jog pradėtos konsultacijos dėl Valstybinių miškų urėdijos struktūros. Pirmasis valstybinių miškų urėdijos ir profesinių sąjungų jungtinės atstovybės susitikimas įvyko vasario mėn. 22 d. Kaune. Šiame susitikime konsultuotasi dėl regioninių padalinių skaičiaus, dėl šių padalinių centrų vietos, dėl kvalifikacinių reikalavimų padalinių vadovams. Taip pat aptarta įmonės centrinės administracijos struktūra.
2018 02 27

V. BANEL BAIGĖ DARBĄ SADM

»
Beveik du mėnesius socialinės apsaugos ir darbo ministro Lino Kukuraičio patarėjo pareigas ėjęs Vladimir Banel atsistatydino. Jo teigimu, tiek laiko pakako, kad būtų atliktas jam pavestas darbas.
V. Banel buvo atsakingas už socialinės partnerystės, socialinio dialogo vystymo, darbuotojų atstovavimo, jų derybinių galių stiprinimo klausimų įgyvendinimą.
2018 02 26

ATAKA PRIEŠ PROFSĄJUNGAS AR PRIEŠ ŽODŽIO LAISVĘ?

»
Jungtinėse Amerikos Valstijose nuo 1977 m. galioja įstatymas, pagal kurį darbuotojai, nesantys darbovietėje veikiančios profesinės sąjungos nariais, privalo prisidėti prie išlaidų, susijusių su derybomis dėl naujų kolektyvinių sutarčių.
„Tačiau prieš profsąjungas nusiteikusios jėgos ketina sunaikinti viešojo sektoriaus darbuotojų ir mokytojų profesines sąjungas“, - informuoja tarptautinė švietimo sektoriaus profesinių sąjungų organizacija „Švietimo internacionalas“ (Education internacional – EI).

2018 02 20

„JUODOJI SAVAITĖ“: TRYS ŽUVUSIEJI DARBE

»
Valstybinė darbo inspekcija (VDI) informuoja, kad prieššventinė savaitė, deja, tapo ypatingai paženklinta netektimis darbe – viena po kitos netekome trijų gyvybių.
„Akivaizdu, kad visų šių tragedijų šaknys iš esmės tos pačios, – sako Valstybinės darbo inspekcijos Nelaimingų atsitikimų ir profesinių ligų skyriaus vedėjas Saulius Balčiūnas. – Kiekvienos gyvybės saugumas buvo aplaidžiausiai patikėtas vien žmogiškajam veiksniui. Tuo tarpu darbų organizavimas, techninės priemonės tam ir yra būtinos, kad žmogiškojo veiksnio riziką sumažintų iki minimumo“.
2018 02 15

SLOVĖNIJOJE - VIEŠOJO SEKTORIAUS STREIKŲ BANGA

»
Šią savaitę Slovėnijoje vyksta viešojo sektoriaus darbuotojų protestai. Streikų bangą pirmadienį pradėjo Slovėnijos policija, reikalaudama 15 proc. pakelti darbo užmokestį. Antradienį dviem valandomis darbą sustabdys sveikatos apsaugos ir socialinių paslaugų sektoriaus darbuotojai, o trečiadienį streikuos mokytojai.
Sausio 24 d. vieną dieną jau streikavo 30 tūkst. Slovėnijos valstybės tarnautojų, švietimo, sveikatos ir socialinės apsaugos darbuotojų reikalaudami augant ekonomikai didinti ir atlyginimus (nuotr.).
2018 02 13

MIŠKŲ ŪKIO REFORMOJE – NAUJAS ETAPAS

»
Valstybinių miškų urėdija, kuri apjungė 42 urėdijas, Generalinę miškų urėdiją bei Miškotvarkos institutą, veiklą pradėjo sausio pradžioje. Valstybės įmonė kol kas turi tik laikiną vadovą, o jos valdyba šiuo metu ieško sprendimų, kiek ir kur bus regioniniai padaliniai, kur įsikurs pagrindinė būstinė.
Tuo tarpu Lietuvos miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacija (LMPF) taip pat perorientuoja savo veiklą. Keliasdešmt savarankiškai urėdijose veikusių profsąjungų pasirašė susitarimą dėl profesinių sąjungų jungtinės atstovybės.
2018 02 09

VOKIETIJOJE PO STREIKO SUSITARTA DĖL ŠAKOS KOLEKTYVINĖS SUTARTIES

»
Praeitą savaitę Vokietijoje profesinės sąjungos IG Metall surengti streikai, kuriuose dalyvavo per pusę milijono darbuotojų, padėjo šalims susitarti. Naktį iš pirmadienio į antradienį pasibaigusios 13 valandų trukusios derybos buvo sėkmingos: susitarta dėl didesnių atlyginimų bei lankstesnio darbo laiko.
2018 02 06

DIDŽIULIS STREIKAS VOKIETIJOJE - DARBDAVIAI NEPATENKINTI (atnaujinta)

»
Sausio 31 d., Vokietijoje startavo 24 val. įspėjamasis metalo pramonės streikas, rengiamas didžiausios Vokietijos šakinės profesinės sąjungos IG Metall (daugiau nei 2,3 mln. narių). Streikas pradėtas daugelyje įmonių dar naktinių pamainų darbuotojų, kitose bendrovėse streikai vyks iki penktadienio. Pvz., bendrovės „Volkswagen“ darbuotojai streikuos ketvirtadienį.
Šiam žingsniui ryžtasi sužlugus deryboms dėl atlyginimų kėlimo. Profsąjunga planuoja, jog streikuose dalyvaus iki 500 tūkst. darbuotojų. IG Metall priklausantiems streikavusiesiems numatytos piniginės kompensacijos, tuo tarpu darbdaviai patirs milijoninių nuostolių.
2018 01 31

GENERALINIAM KOMISARUI SIŪLO NUSILEISTI ANT ŽEMĖS

»
Generaliniam policijos komisarui Linui Pernavui optimistine gaida pristačius 2017 metų policijos veiklos rezultatus ir nusikalstamumo rodiklius, sutartinai kritiškai prabilo policijos profesinės sąjungos. Komisaro teigiamai įvertintą praeitais metais baigtą policijos reformą Lietuvos policijos profesinės sąjungos (LPPS) pirmininkė Roma Katinienė apibūdino kaip katastrofą.
Nusileisti ant žemės ir pateikti tokią realybę, kokia ji yra, o ne kokią nori matyti komisaras, ragina ir Lietuvos teisėsaugos pareigūnų federacijos (LTPF) pirmininkė Loreta Soščekienė.
2018 01 24

PAREIGŪNAI, DIRBANTYS SU GYVŪNAIS, JAUČIASI SKRIAUDŽIAMI

»
Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas iš darbo užmokesčio fondo sutaupė virš 414 tūkst. eurų, tačiau priedams, skirtiems pareigūnams, dirbantiems su gyvūnais, pinigų nėra, - konstatuoja Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjunga (VMPDPS). Kinologai ir raitosios policijos pareigūnai savo keturkojais partneriais turi rūpintis ir po oficialių darbo valandų, tačiau už tai jiems papildomai neatlyginama.
VMPDPS pirmininkas Vladas Sanda atskleidžia ir daugiau įtarimų keliančių dalykų Vilniaus apskrities policijoje: vadovų daugėja, o paprastų pareigūnų mažėja, už sutaupytus atlyginimų pinigus perkami įvairūs „brangūs žaisliukai“, o garsioji „Programa 1000“, skirta policijos pareigūnų darbo užmokesčiui didinti, jau tapo keiksmažodžiu.
2018 01 19

SAUSIO 16-OJI – ISTORINĖ DIENA

»
Lygiai prieš devynerius metus prie Seimo įvyko bene daugiausiai piliečių sutraukusi profesinių sąjungų surengta protesto akcija. Apie 7 tūkst. žmonių minia greit tapo nevaldoma, o daliai profsąjungų atstovų, kaip planuota, nužygiavus link vyriausybės būstinės, tarp likusiųjų kilo riaušės. Į Seimo langus skriejo akmenys ir sniego gniūžtės, išdrįsusius pasirodyti politikus pasitiko mėtomi kiaušiniai. Šie neramumai malšinti neadekvačiomis priemonėmis – ašarinėmis dujomis ir guminėmis kulkomis.
Sužeista arti 40 žmonių, dujų skonio gavo paragauti ir tuometinis „Lietuvos profsąjungų“ laikraščio vyriausiasis redaktorius Juozas Steponas. Ketverius metus vykę teismų procesai baigėsi 27 žmonių apkaltinimu sukėlus riaušes.

2018 01 16

PAVYKO APSAUGOTI PROFESINIŲ SĄJUNGŲ VEIKLOS LAISVĘ

»
Sausio 12 d. Seime buvo svarstomos strateginių įmonių įstatymų pataisos, kurių viena kėlė nemažai nerimo darbuotojų atstovams. Planuota, jog teisėsauga turėtų tikrinti šalies strateginėse įmonėse veikiančių profesinių sąjungų vadovus. Praeitų metų gruodžio mėnesį Seimo Ekonomikos komitetas pritarė minėtai pataisai, kurią aštriai sukritikavo Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkas Artūras Černiauskas.
„Galime pasidžiaugti, kad sveikas protas paėmė viršų. Svarstant strateginių įmonių įstatymų pataisas, parlamentarai atmetė Ekonomikos komiteto išvadą ir, 35 balsais „už“, po 34 – prieš ir susilaikius, nepritarė tai siūliusio konservatoriaus Lauryno Kasčiūno pataisai“, - informuoja LPSK.
2018 01 12

PARAMA PROFSĄJUNGOMS – SOCIALINEI DEPRESIJAI STABDYTI

»
Rytoj, sausio 12 d., Seimas svarstys Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo ir jį lydinčio Labdaros ir paramos įstatymo pakeitimų projektus, kurių tikslas – didinti darbuotojų derybinę galią didinant mokestines subsidijas profesinėms sąjungoms. Nors Seimo teisės departamentas įžiūrėjo galimą Konstitucijoje įtvirtinto asmenų lygiateisiškumo principo pažeidimą, tačiau Teisės ir teisėtvarkos komitetas sausio 2 d. nusprendė, jog taip nėra.
„Mūsų siūlomų įstatymo projektų atveju, diskriminacija pateisinama tuo, kad profesinė sąjunga yra esminė Konstitucijoje įtvirtinta kolektyvinių derybų ir tuo pačiu atlyginimų didinimo priemonė“, - teigia projektų iniciatorius parlamentaras Tomas Tomilinas.
2018 01 11

KOLEKTYVINĖS DERYBOS – TIK PROFSĄJUNGŲ PREROGATYVA

»
Naujasis Darbo kodeksas (DK) galioja jau pusę metų, tačiau tiek darbuotojams, tiek įmonių vadovams vis dar kyla daug klausimų, kaip praktiškai pritaikyti vieną ar kitą DK nuostatą. Kolektyvinės derybos ir kolektyvinių sutarčių sudarymas pastaraisiais mėnesiais yra viena „karščiausių“ temų.
Siūlome Jūratės Jasiūnienės parengtą darbo teisės eksperto, advokatų profesinės bendrijos „Triniti“ nario, dr. Nerijaus Kasiliausko komentarą bei TDO leidinio „Kolektyvinių derybų gairės“ ištraukas.
2018 01 10
2
Liepą gavome
50 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai