2017 m. spalio 22 d. sekmadienis - 1:47

2012 06 26 - PAREIGŪNŲ PROFSĄJUNGŲ SUSIVIENIJIMO POZICIJA DĖL DK

»
1
2012-06-28 21:06:42VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
VLADIMIR-ESU AŠ VLADIMIR MOSKVIČIOV -NEPRIKLAUSOMU JUNGTINIU PROFESINIU SAJUNGU KAUNO REGIONO GELEŽINKELIU STOČIU SKYRIAUS PROFESINES SAJUNGOS PIRMININKAS- KOVOJU UŽ SAVO ŽEME TEVYNEJE -LIETUVOJE,KUR IR ESU GIMES DAUG METU ATGAL-,O KAS MANE ŠMEIŽIATE -PATYS ESATE ........NORMALUS PROFSAJUNGIEČIAI MANE ŽINO IR SUPRANTO IR IKI SUSITIKIMO MITINGE KLAIPEDOJE BIRŽELIO 30 DIENA 12 VALANDA PRIE TEATRO-AŠ ATVAŽIOJU IR SU MANIMI ISTATYMAI....
2012-06-28 20:46:01eilinis
teisus JS. Profsąjungų kritika, joms nepriklausant tikrai nekorektiška. Nemokame ir diskutuoti. Čia, kaip suprantu kalba eina apie Pareigūnų profsąjungos veiksmus prieš darbo Kodekso liberalizavimą. O Vladimir, giriasi numatyta ekskursija į Klaipėda- Jūrų muziejų. O kitas, labai nepatenkintas JPS veikla, kritikuoja tik Vladimir. Tikrai gera mintis kai kurių kitų komentatorių- reikia perlipti ambicingiems lyderiams "per save" ir tokiose akcijose veikti vieningai. Be vienybės- profsąjungos tuščia vieta. Na epizodiškai pasipuikuojant vienkartinėmis akcijomis, pateikiant reikalavimus... ir tiek žinių. O kaip ir kas vykdo reikalavimus- niekam neįdomu. Nei kolektyvinio ginčo, nei ieškinio teismuose. Tyla. Na o tiems, kurie vis kaltina aktyvumo stoka eilinius narius, galiu pasakyti, tai dvidešimties metų profsąjungų neveiklumo rezultatas. Tik buvę ir dabartiniai lyderiai dėl tokio pasyvumo kalti. Tada visi stos ir aktyviai dalyvaus akcijose, kada matys profsąjungas vieningas, ginančias ne lyderių asmeninius interesus ir jų kišenes, o dirbančiuosius, kada prieš bet kokį darbo sąlygų ar darbo užmokesčio mažinimą visi lyderiai vieningai pakvies visus narius į protesto akcijas ir tas akcijas finansuos, bei nesitrauks, kol nebus pasiektas rezultatas. O dabar lyderiai užsidėjo mesijų aureoles, mat jie tik vieni gali "apginti" savo narius. Bet tai tik žodžiai. Jų tinkamai neapgina. Nes rezultatas kalba pats už save,darbo sąlygos blogėja, bedarbystė didėja, darbo užmokestis neatitinka nudienos ( ženkliai mažesnis nei skurdo riba) , tačiau iš didžiųjų mesijų lūpų girdime tik kaltinimus eilinių neaktyvumu. Taip, reikia arba kurti tikras profsąjungas, arba vyti lauk tokius susireikšminusius dievačius. Juk dabar, kai per 30 DK straipsnių superliberalizuojama, bent Vilniaus gatvės turi būti užkimštos mitingais kol, nebus pasiekta norimo rezultato. O tai vieni į Klaipėdą, kiti į Kauną. Tai ką per mažai vietos dešimčiai lyderių Vilniuje prie vienos tribūnos? Gėda!
2012-06-28 07:41:59VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
TAU ŠMEIŽIKE -NESI ŽMOGUS,KURIAM RUPI DARBO ŽMONES IR JO PARASTAS PROBLEMAS -O EKSKURSIJAS NE MYLIU ,NES TEKO TARNAUDAMAS SSSR IR UŽ JO RIBU DAUG ,,TURISTAUTI,,,BET SU .......TAU TO NESUPRASTI ,NES ŠMEIŽIKU GIMIAI ,JUO IR ......PATS ŽINAI KOKS TU Š.....S ESI.
2012-06-28 07:31:17Vladimirai
Džiūgu kad tave kažkas paėmė į ekskursiją prie jūros. Nepamiršk į jūrų muziejų nueiti. Tiesa pasiimk tą mėlyną ploščiuką nes lauke šalta. Ir nosinaičių su coca-cola įsidėk.
2012-06-28 07:23:58VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
Mes-Nepriklausomos Jungtines Profesines Sajungas važiojame i Klaipeda ,nes mus vel pakviete i mitinga del skuboto,,VYRAUSYBES,, darbo kodekso liberalizavimo kuris vyks birželio 30 diena 12 valanda Klaipedoje-Teatro aikšteje-ŠMEIŽIKAI -ATEIKITE -NORIU JUMS TIKTAI PASIŽIURETI I JUSU MELAGINGAS AKYS-VLADIMIR MOSKVIČIOV-NEPRIKLAUSOMU JUNGTINIU PROFESINIU SAJUNGU KAUNO REGIONO GELEŽINKELIU STOČIU SKYRIAUS PROFESINES SAJUNGOS PIRMININKAS.
2012-06-27 11:38:22Pirmyn
Pirmyn, vergai nuzemintieji....
2012-06-27 08:37:31JS
Geriausias būdas paneigti "netikras" profsąjungas - steigti naujas "tikras" profsąjungas. Kitų profsąjungų kritika, ypač profsąjungų kritika iš šalies, joms nepriklausant, mano įsitikinimu, neproduktyvi ir net nepadori...
2012-06-27 08:15:36Vladimir
Pasibaigė žodžių bagažas agituojant už "tikras" profsąjungas. Nėra argumentų už jas paagituoti. Prieš kiek nori - populistinės, profsąjungos kurias myli FNTT, teismas ir tokie kaip tu "ALEPROFSOJŪZAI".
2012-06-27 08:01:42del kord.ir TT
Taip galima gal ir isplesti,bet tik ner su Dambrausku ir Puskepaliu.Galvoju,kad tiems ponams ne vieta profsajungose.
2012-06-27 06:14:29VLADIMIR (sovietikus@one.lt)
YRA TIKROS PROFSAJUNGAS ,BET JUOS ŠMEIŽIA PARSIDAVUSIOS -WWW.TIKRA.LT
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Rugsėjį gavome
0 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai