2020 m. rugpjūčio 9 d. sekmadienis - 14:04
   

MES BALSUOSIME UŽ ARTŪRĄ ČERNIAUSKĄ!

«
Autorius: LPSK - Viso pranešimų: 14 - Tema sukurta: 2012-10-09 15:19:08
2012-10-21 14:05Juzė
Ką tik apkalbėjom mes su Nijolička "Romą". Kažkaip keistai ji(s) dėl Artūro pakeitė savo poziciją. Sakom, ar ne per vėlai, suprato "Lolita", kad praras Artūrėlį, vai praras... , nes seimo panos - oho, oho! Daugumoj juk tokios "vienišos"...
Tai supratus ir prikalbino Romą, kad agituotų Artūrą palikti "šalia" - LPSK. Kaip galvojate?
2012-10-21 10:25Romas
Artūro šansai menki. Nebent įvyktų stebuklas. Tegul lieka poste. Jis reikalingas LPSK. Geriau Artūras negu Posochovas, kuris irgi neturi stuburo.
2012-10-17 11:32Juzė
Pirmiausia noriu padėkoti už man pareikštą simpatiją mažybiniu vardu - "Juzike". O dėl Artūro išrinkimo, iš tikro, per anksti spręsti. Kitaip sakant, perfrazavus M.Tveną, - gandai apie Artūro į Seimą neišrinkimą truputį per ankstyvi. Tai va!
O pagal kitus gandus, maistininkų pirmininkė ruošiasi dideliam baliui. Sakė, kad net mane pakvies. Tai va!
2012-10-17 11:09Info
Maistininkų pirmininkė į LPSK vadovus nepretendavo, todėl dirbs kaip dirbo. Sėkmės
2012-10-17 08:43pamastymui
Artūras gyriasi, kad turi 60000 narių, yra Lietuvos profesinių sąjungų veidas, kovotojas už darbuotojų teises, o surinko 2250 balsų per visą Lietuvą. Tai kiek narių yra iš tikrųjų?
2012-10-16 22:49Romas
Artūras 32-as sąraše (buvo 25 as). Jei spalio 28 socdemai gaus 17 vietų mūsų Artūras pateks. Neskubėkim daryt išvadų.
2012-10-16 21:01Juzike
Tai ka darysit Arturiukas nepateko i Seima, tai ka darys maistininku priminke?
2012-10-10 11:52Svajone
Vat jei būtų parašę ką kalba ir tikrai galvoja, būtų įdomiau. O kur antro LPSK kandidato p. Romo Nemaniaus išgirtuvės?
2012-10-10 10:39taigi
Kaip toj dainoj- Artūras geras bachūras
2012-10-09 18:42Makliovija
Jo, gali būti vadovėlinis pavyzdys PRščikams, kaip NEGALIMA daryti... Tikrų tikriausia antireklama tie lansktinukai, neskoningai daug neskoningų pagyrų...
Ir ne vadovėliui: mistresės komentaras - ant cinizmo ribos.
Skelbiu totalizatorių: kurie iš pasisakiusiųjų pretenduos į LPSK vadovo postą? Mano spėjimu iš 10 bent 8 turi ambicijų juo tapti.
2012-10-09 17:27Klausimas
Kodėl nėra Gražinos G. ? Juk ji taip pat nori Arturą prastumt į Seimą.
2012-10-09 17:16Idėja
Siūlau prabalsuot, kieno pagyrimai Artūrui nuoširdžiausi, o kieno - paprasta subi***laižystė,
2012-10-09 16:00Juzė
Visa tai perskaičiusi labai apsidžiaugiau.
Ypač suintrigavo pasirašiusių pavardės.
Puikus PR ANTIREKLAMOS Artūrui pavyzdys!
Prisidėsiu. Balsuosiu "už"! Ir Nijoličką prikalbinsiu
;-)
2012-10-09 15:19LPSK
LIETUVOS PROFESINIŲ SĄJUNGŲ KONFEDERACIJA
-----------------------------------------
AŠ BALSUOJU UŽ ARTŪRĄ:
*
*
Artūras yra teisininkas, studijavo VU Teisės fakultete, daugiau kaip 20 metų dirbo teisėsaugoje. Policijos pareigūnų, ugniagesių ir pasieniečių darbo specifika, problemos jam yra gerai žinomos. Daugelį jis sėkmingai sprendė būdamas mūsų profesinės sąjungos vadovu. Susitikimuose su pareigūnais Artūras nuolatos pabrėžia, kad statutinė valstybės tarnyba turi tapti prestižine, mums turi būti užtikrintos karjeros galimybės, orus darbo užmokestis ir tinkamos socialinės garantijos.
Loreta Soščekienė
Lietuvos vidaus reikalų sistemos respublikinės profesinės sąjungos pirmininkė
*
*
Artūras—išmintingas vadovas, sumanus strategas, draugiškas bendradarbis, paprastas, nuoširdus bendraujant su žmonėmis, suprantantis jų problemas ir žinantis kaip jas spręsti. Artūras yra atkaklus siekiant užsibrėžtų tikslų, įveikiant sunkiausias kliūtis.
Stasė Balčiūnienė
LPSK socialinio dialogo koordinatorė
*
*
Aš už solidų, turintį kompetencijos ginti ne tik pramonės, paslaugų, bet ir valstybės tarnautojų socialines garantijas, LPSK pirmininką Artūrą Černiauską.
Irena Petraitienė
Lietuvos valstybės tarnautojų, biudžetinių ir viešųjų įstaigų darbuotojų
profesinės sąjungos pirmininkė
*
*
Artūras Černiauskas vienas ryškiausių didžiausio Lietuvos profesinių sąjungų centro vadovų.
Jau daugelį metų labai pagarbiai stebiu ir matau jo nuoseklų, nepailstantį atsidavimą darbui, supratingumą ginant paprastų, eilinių Lietuvos žmonių teises, sprendžiant jų darbo, socialines ir ekonomines problemas.
Artūras Černiauskas atidavė daug jėgų ir energijos, kad būtų išlaikytos ir stiprėtų jau įkurtos profesinių sąjungų atstovybės regionuose, būtų kuriamos naujos. Jis supranta, kad regionų centrai yra arčiausiai čia dirbančių žmonių, kuriems skleidžiama informacija padeda stiprinti profsąjunginį judėjimą, palaikyti ryšį su darbdavių organizacijomis ir valdžios institucijomis.
Laimutė Taleikienė
LPSK Utenos rajono centro pirmininkė
*
*
Artūrui vadovaujant dirbu aštuonerius metus. Tai dalykiškas, griežtas, bet teisingas bosas, sumanus vadybininkas, išmanantis organizacijos valdymo strategijas, turintis gerų derybininko savybių bei pasižymintis puikiomis ekonominėmis ir teisinėmis žiniomis.
Janina Matuizienė
Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos generalinė sekretorė
*
*
„Artūras yra veiklos profesionalas, žinantis žmonių problemas, mokantis jas pateikti valdžios struktūroms, darbdaviams. Bet svarbiausia jo savybė, mano nuomone, kad prie jo gali prieiti bet kuris žmogus, nesvarbu kokias pareigas užimantis, ir nė vienas nebus atstumtas, su kiekvienu jis kalbės ir bandys padėti."
Juozas Neverauskas
Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacijos pirmininkas
*
*
Artūrai, niekada nepamesk savo paprastumo... Kai kreipiesi į žmones, Tavo žodis skamba aiškiai, dalykiškai ir įtaigiai. Tai Dievo dovana - saugok ją.
Diana Vipartienė
Lietuvos radijo ir televizijos kūrybinių darbuotojų profesinio susivienijimo pirmininkė
*
*
Artūras - kompetentingas vadovas, nebijantis sunkumų ir neieškantis lengviausio kelio, kryptingai siekiantis pasirinkto tikslo. Jis sugebėjo pasiekti susitarimą su kitų nacionalinių centrų vadovais, įsteigti Koordinacinį profesinių sąjungų centrą. Pritarė ir palaikė profesinių sąjungų veiklos reformai, visada teisingai vertina situaciją ir nepuola kurti „Saulės miestų". Aš balsuosiu už Artūrą ir kitus kviečiu 25 numerį įrašyti pirmuoju.
Ramūnas Narbutas
LPSK Kauno regioninio centro pirmininkas Vairuotojų profesinės sąjungos pirmininkas
Kauno miškų urėdijos profesinės sąjungos pirmininkas
*
*
Artūras turi didelę visuomeninę, politinę darbo patirtį, atsakingas, kuklus, dėmesingas žmonėms.
Jis daug padarė plėtojant socialinį dialogą, visuomet principingai gina profesinių sąjungų pozicijas diskusijose su darbdaviais. Dažnai susitinka su darbuotojų kolektyvais, atlieka didelį švietėjišką darbą.
Žmonės pasitiki Artūru, gerbia ir palaiko jo veiklą.
Janusas Lebedevas
Lietuvos radioelektronikos pramonės profsąjunginių organizacijų federacijos pirmininkas
*
*
Su Artūru artimiau susipažinome, kai jis pirmą kartą kandidatavo į Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos pirmininko pareigas. Man irgi teko aktyviai dalyvauti toje rinkimų kampanijoje, todėl Artūro veiklą teko stebėti iš arti. Imponavo jo ramybė, dalykiškumas, konstruktyvumas ir tolerancija. Nei vienas konkurentas nepatyrė Artūro nekorektiškų pasisakymų ar vertinimų. Šios savybės lėmė, kad Artūrą palaikė dauguma LPSK suvažiavimo delegatų ir išrinko jį organizacijos pirmininku. Tikiuosi, kad minėtos Artūro savybės lems ir šią rinkimų į Seimą kampaniją. Darbuotojams reikia daugiau savo atstovų Seime, nes nėra gerai, kai įstatymus ir svarbiausius šaliai sprendimus priima vien milijonieriai. Aš už Artūrą, kviečiu ir kolegas balsuoti už jį.
Romas Turonis
Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pirmininko pavaduotojas
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai