2020 m. rugpjūčio 9 d. sekmadienis - 13:53
   

Problema: kada viršininkas - shiknius

«
Autorius: PN - Viso pranešimų: 7 - Tema sukurta: 2011-11-11 05:47:02
2016-05-23 13:13Alė
O kaip profesinių sąjungų lyderiai elgiasi su savo darbuotojais, labai dažnai jie yra irgi sh***iai...
2011-11-17 18:18Rekomenduoju
perskaitykit knyga "Vadovas pas psichoanalitiką" ir daug kas paaiškės.
2011-11-16 15:43to
dar pamirsau pasakyti kad tai primena diktatura visus lauk kurie eina pries ja, o ne pagal jos norus . tai va kokie tie profsajungos bosai.
2011-11-16 15:40to
Pagal jusu isvardytus punktus tai Solidarumo pirnininke atitinaka beveik vusus . Butumet girdeje kaip ji reke per paskutini koordinacines tarybos posedi . Viska dare kad pasalintu is valdybos jei nepalankius narius nes anot jos jie trukdo jei ramiai dirbti, o is tikruju tai del to, kad jie isdriso reiksti savo nuomone kuri neatitinka jos .
2011-11-16 13:39Makliovija
Profsąjungų bosų tarpe š***ių gal dar didesnis procentas :)
2011-11-16 08:39Pašalinis
Įdomu, ar pačiose profsąjungose yra profsąjungos - pavyzdžiui, "Solidarume"? O gal ir profsąjungų bosų yra siknių?
2011-11-11 05:53PN
Socialinis dialogas priklauso ir nuo besiderančiųjų lyderių asmenybių. PN žino nemaža pavyzdžių, kai įmonės vadovas tiesiog chamiškai ignoruoja ar persekioja profsąjungą. Paskui paaiškėja, kad toks pat chamas jis yra ir su savo darbuotojais.
.
Tinklalapyje ekonomika. lt paskelbtas ta tema straipsnis "Viršininkas, vardu Sh***ius".
.
Pateikdami šio straipsnio santrauką siūlome atsigręžti ir į mus pačius tame "socialiniame dialoge" - o ar profsąjungos veikla nevyksta ir todėl, kad ir antrasis socialinio dialogo partneris - profsąjungos lyderis ne tik kad neturi jokios charizmos, o yra paprasčiausias š***ius.
.
VIRŠINIKAS. VARDU ŠIKNIUS
.
(sutrumpinta)
.
„Meilė yra mėšlas. Emocijos yra mėšlas. Aš esu akmuo. Asilas. Esu sh***ius, kuriam niekas nerūpi, ir tuo didžiuojuosi“, – JAV rašytojas, Čakas Palahniukas.
.
Iš esmės nustatyti, ar jūsų viršininkas yra sh***ius, yra paprasta. Ar jūsų viršininkas grubus? Sh***iai viršininkai verčia žmones laukti, jie rėkia, klykia ant žmonių ir juos niekina.
.
Jie mano, kad toks elgesys jiems laimingai baigsis, nes visuomet baigdavosi laimingai.
.
<...>
.
Autorius Justas Vaitkevičius priskaičiuoja aštuonis vadovo Sh***iaus bruožus:
.
1 .Galvoja, kad jam galioja kitokios taisyklės. Pavyzdžiui, automobilių stovėjimo aikštelėje neįgaliesiems iš tikrųjų skirta neįgaliesiems ir jam, nes jo laikas toks vertingas, kad jis negali paeiti penkiolika metrų.
.
2. Reikalauja pagalbininkų. Čia kalbame apie asmeninį asistentą, susitikimus organizuojančią sekretorę, viešųjų ryšių patarėją bei vairuotoją. Žinoma, jeigu sh***ius neturėtų atitinkamų pareigų/pinigų/padėties, jis galėtų pats atsiliepti telefonu, paskirti susitikimus, kalbėtis su spaudos atstovais ir vairuoti.
.
3. Sh***iai mano, kad tai, kas, jų manymu, yra svarbu, turi būti svarbu ir visiems kitiems. Pavyzdžiui, vadovas gali vertinti tik pasiekimus profesinėje srityje ir finansinę padėtį, tuomet žmogus, kuris yra tik mama ar tėtis, skirianti visą dėmesį šeimai, laikomas daug prastesniu.
.
4. Reikalauja, kad būtų patenkinti specifiniai reikalavimai. Pavyzdžiui, kad parengtų kalbą, jam būtinai reikia specialios rūšies vandens iš Pietų Prancūzijos.
.
5. Sprendžia apie žmones pagal naudingumą.
.
6. Sh***iai retai nusivilia savimi, nes jie vertina save pagal ketinimus. Tačiau darbuotoją jie vertina pagal pasiektą rezultatą.
.
7. Prašo jūsų daryti tai, ko patys daryti nenori. Prašo jūsų dirbti savaitgaliais, o pats vyksta stebėti krepšinio rungtynių?
.
8. Mano, kad pasaulis yra prieš jį nusistatęs, jeigu jį kritikuoja ar netgi jeigu jo nepastebi. Pavyzdžiui, tinklaraštininkai neparašo apie jį dėl to, kad visi jam pavydi. Šis vadovas turi suprasti, kad ne visada „viskas sukasi aplink jį“.
Visas straipsnis: http://www.ekonomika.lt/naujiena/virsinininkas-vardu-siknius-15391.html
RAŠYTI ATSAKYMĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai