2017 m. rugpjūčio 24 d. ketvirtadienis - 13:49
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.

2012 10 23 - ZARASŲ PROFSĄJUNGININKĖ: GAUNAME ŠLAPIU SKUDURU PER VEIDĄ, KOL NEĮRODOME, KAD SU MUMIS REIKIA SKAITYTIS

«
Komentarų: (0)
Zarasų „Santarvės“ pradinės mokyklos profesinės sąjungos pirmininkės, LŠDPS Zarasų rajono susivienijimo pirmininko pavaduotojos Eglės Naprienės 2012 m. spalio 23 d. NP išsakytas komentaras tebesitęsiant streiko situacijai Zarasų mokyklų bendruomenėje, kai meras konservatorius Abramavičius su visas valdančiųjų kariauna parengė planą Zarasų streikui "uždusinti":

 

„Mes visada uoliau remiame alkanus Afrikos vaikus, negu savo kaimynus, kurie kieme laksto basi. Taip apibūdinčiau dabartinę situaciją.

 Savo veiksmais, atrodo, pasiekėme ir ministerijos, ir mero reakcijos, nors pastarajam reikėjo net dviejų savaičių, kad įsitikintų, jog esame stiprūs. Vienuolika streiko dienų yra labai didelis ir psichologinis, ir fizinis išbandymas, - mokyklose net susiskaldė kolektyvai, tačiau mes neišsibėgiojome ir meras pajuto, kad priešininkas yra stiprus.

Sakoma, iš valdžios atimti pinigus, tai tas pats, kaip iš šuns kaulą, nes labai apdraskys ir sukandžios. Paprastai to padaryti negali, tai ir vyksta gudravimai. Juolab kad yra tokia politinė situacija, kai valdo partijos ir meras priklauso nuo jų, ir, matyt, turėjo su jomis derinti sprendimus ir šiuo atveju.

O tas šlapias skuduras, su kuriuo gavome per veidą, kai sužinojome, kad apskųstas streiko teisėtumas, tai jokia naujovė. Mes įpratę, nes esame žemesni, į mus niekas nekreipia dėmesio tol, kol neįrodome kokiu mitingu, piketu ar teismu, kad su mumis reikia skaitytis. Čia nėra prigimtinės teisės gerbti vienas kitą, tu ją privalai įrodyti kažkokiu veiksmu, kuris dažniausiai efektyvus tik tada, kai yra priešiškas.

 Dokumentai, darbo kodeksai, visi kodai lūžtai, jei žmonės susitaria, bet jei jie nenori susitarti, tuomet teisės aktais taip prisidengiama, kad paprastas žmogus turi nuleisti rankas, nes jam tai tiesiog per aukštas pilotažas“.

 

 

 

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai