2017 m. rugpjūčio 24 d. ketvirtadienis - 13:49
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.

2012 09 17 - RUGSĖJO 13 D. ZARASUOSE PRASIDĖJO PEDAGOGŲ STREIKAS

«
Komentarų: (0)

Rugsėjo 13d., 15 val., įvyko streikuojančių mokytojų it savivaldybės atstovų susitikimas. Jame dalyvavo apie šimtą mokytojų, mokyklų darbuotojų, tėvų atstovų. Dalyvaujant Švietimo ir mokslo ministro patarėjui Albertui Lakštauskui, buvo pasiektas susitarimas pradėti derybas dėl pateiktų reikalavimų.

 2012 m. rugsėjo 14 d., 8.45 val. įvyko pirmas LŠDPS ir savivaldybės atstovų pasitarimas, kuriame nutarta, rugsėjo 21 d. sušaukti Zarasų savivaldybės tarybos posėdį, dėl konkrečių klausimų  derybų posėdį pradėti pirmadienį, 2012 m. rugsėjo 17 d., 13.00 val., apie nutarimą atnaujinti ugdymo procesą ir nutraukti streiką profsąjunga įsipareigojo informuoti savivaldybę rugsėjo 14 d. 14.00 val.

Šį protokolą nunešiau pasirašyti merui, kuris buvo įvykusio posėdžio pirmininku. Bet gerb. meras Arnoldas Abramavičius jo nepasirašė. Priimti sprendimai „pakibo ore“. Dabar tik nuo gerb. mero A. Abramavičiaus priklauso tolesnių derybų eiga.

Streikas tęsiamas toliau 

 Pirmojo derybų posėdžio sekretorė Eglė Naprienė, Zarasų „Ąžuolo“ gimnazijos profesinės organizacijos pirmininko pavaduotoja

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai