2017 m. rugpjūčio 24 d. ketvirtadienis - 13:49
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.

2013 01 11 - KAIP SOCIALDEMOKRATŲ MINISTRO AUTORITETAI PROFESINES SĄJUNGAS NAIKINO

»
2013-01-18 22:37:36Feliksas
O gal kaip tik ta "raganų"medžioklė tai senųjų socdemų-koncervų užsakymas? Juk reikia kažkur dėmesį nuo valdžios veiksmų nukreiti. Konservai sėkmingai sugebėjo įgyvendinti "Garliavos" projektą, o dabar vėl "raganos". Gal užkibs?
2013-01-12 09:08:26JS
Nesistebėkime: juk patys konservai laiko LSDP vienintele partija, su kuria sutiktų valdyti Lietuvą "tūkstantį metų". Beje, ką padarė socdemai, kad pasipriešintų nuomonės ir žodžio laisvę varžančiai Abramikienės pataisai? Įdomu, ar jie pasipriešins šiuo metu Sausio 13-osios proga prasidėjusiai raganų medžioklei?
2013-01-11 16:07:45Feliksas
O kur galima būtų Lietuvoje pamatyti socialdemokratus? Juk tai tik grupė (klanas) grobuonių pasislėpę po šia skraiste. Tik dabar, labai nedrąsiai pats premjeras užsiminė, kad reiktų pradėti išpažinti socaldemokratines vertybes, nuo kurių "pabėgo" tariamieji socialdemokratai, vadovaujami Amžiną atilsį A.M.Brazausko, kuris buvo nuvažiavęs į neoliberalizmo bėgius. Bet ar klanas jam leis? Matote kokie "činai" jį supa. Ir jis net ministrų neturi iš ko pasirinkti. Iš Šadžiaus aš tikrai stebuklų nelaukiau ir nelaukiu. Tai tipinis klaninis vienetas, stipriai įaugęs į klano kūną ir jį iš ten atplėšti sunku. Jam už viską, ko gero brangiausias yra valdžios lovys. O visa kita, tik priedanga tam loviui pasiekti ir iš jo pasiplėšti. O tai kad pradėti masiniai privatizavimai įrodo, kad stipriai nukrypta nuo valstybės sampratos. Neoliberalams- valstybė tik butaforinis darinys,kur po liberalizmo vėliava šeimininkauja visiška anarchija ( mlijonierių, valdančiųjų klanų, oligarchų) naudai. Ir visiška vergija dirbačiųjų atžvilgiu, tai dangstant demokratija, teisinės valstybės samprata. Turtingiesiems galima viskas, o vargdieniams irgi viskas besąlygiškai vykdant jų primestas žaidimo taisykles, paslėptas po įstatymo priedanga.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai