2017 m. rugpjūčio 18 d. penktadienis - 21:16
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
SIŪLOME PASKAITYTI - KOMENTARAI

2012 10 02 - KRISTINA KRUPAVIČIENĖ: LIETUVOJE NETURI BŪTI SKURSTANČIŲ VAIKŲ!

»
1
2012-10-12 15:00:17juzei ir kitiems
pirma reikia susidurti pabendrauti ir tik tada spresti apie zmogu.Labai senai ir gerai pazistu sia moteri todel ir reiskiu savo nuomone,kad uz ja nebalsuosiu ,ir neagituoju kitu.Galvoju tikrai,kad Cerniauskas siuo ir visais kitais aspektais pralenkia Krupaviciene,dar viena Balsiene.
2012-10-12 14:09:25Juzė
Nesiruošdama kvestionuoti Kristinos partijos pasirinkimo kandidatuojant į Seimą ir nenorėdama veltis į politines batalijas, turiu prisipažinti, kad kažkada ir aš žavėjausi R.Paksu (įspūdingas, charizmatiškas ir t.t. vyras), bet... visoms ir visiems vis dar juo besižavintiems siūlyčiau prisiminti tų laikų įvykius. Jie neblogai sugrupuoti čia: mediabv.lt/resursai/publicistika/Politines_technologijos/Paksas/160%20dienu.pdf
O asmeniškai, Kristinai linkiu sėkmingų rinkimų. Ji, mano nuomone, tikrai turi pakankamai moteriškos potencijos Seime pranokti A.Černiausko suktumą ir konformizmą.
2012-10-12 11:34:04to CHA
iš kur tiek pykčio ir pagiežos? gal kas nuskriaudė kaip kalėjime nuskriaustieji yra žemiau už gaidžius. Kodėl Krtistina negail būti Seimo nare, tikrai bus geresnė už Černiauską ar "abonentą" Andriukaitį. Nuo socdemų bus Sysas. Gal cha bijo kad atėjus tvarkiečiams į Seimą bus demaskuoti perversmininkai, Kūrio dvasios, Steponavičiaus reidas į "Forto" kavinę. Juk visi kaltinimai tušti
2012-10-11 18:35:36JS
Manau, kad ta partija nėra blogesnė už kitas. O Pakso užblokavimas - Lietuvos "demokratijos" gėda. Kaip ir abramikienių ir bačkių siautėjimas prieš pasaulinio garso režisieriaus spektaklį. Gaila, kad dar yra žmonių, kurie pažiūras semia iš dėžės, vadinamos Televizoriumi...
2012-10-11 17:52:37kriste
Komentarų skaičius: 1
2012-10-11 17:50
kriste
Na manau,kad labai didele klaida darai ,kad ieni i seima su sia partija.
Buciau,gal ir balsaves uztave,bet dabar ir kitus agituoju,kad nebalsuotu,o ypac kokioje profsajungoje esi,galvoju,kai tu persigalvosi ir iseisi is ten ir su ta partija nedalyvausi niekur kur aplinka kalta ,gal tada galima butu pagalvoti.Savo lozungais ir nuotraukomis visi gali pasipuikuoti.
2012-10-08 23:52:57Kristina
Galiu tik tiek pasakyti, kad triju ir daugiau vaiku turincios motinos gauna vaiko pinigus iki vaikams sukaks 18 metu, o jai mokosi tai ir iki 24, ir tai mums pavyko atstoveti kartu su kitomis moteru organizacijomis. Bet Jus teisi, as ne viska galiu padaryti ir nevisada galiu atstoveti savo principus, bet as tykiu, kad galima suburti komanda ir kartu padaryti daugiau, vienas lauke ne karys, o kartu galime daugiau. As suprantu, kad be savo bendradarbiu, kolegu profsajungieciu as esu niekam neidomi. Idomus mes visi kartu Solidarume.
2012-10-08 15:40:50pamastimai.
Kristina, „gyveni“ tokiame gyvatine. Tu geras žmogus, bet gera SAU o ne savam artimui. Kalbėti mes visi mokam. Bet darbais deja pasigirti negalime. Kitų tu nesugebėjai užtarti, užstoti. Nuolat nuolankiai tilėjai. Darei ir toliau vykdai paliepimus Aldonos. Paskaityk pati programas ... bent kurios partijos, pažadus busimų seimunų. Ir nejaugi tu kitomis akimis viską matai ir kitaip supranti? Kas jiems trukdė, kai kam per keletą kadencijų dirbti taip, kaip žadėjo? Tavo noras ir daugeli mamų suprantamas – mes norime, kad vaikams būtų geriau. Bet tą, ką tu žadi, galėjai bent pradėti daryti: pakviesti mamas į akcijas, pokalbius, bent pradėti jas ruošti būti aktyviomis kovotojomis už savo vaikų ateitį. Pabaigai – linkiu Tau sėkmės ten, kur tu esi .
2012-10-07 23:21:00Kristina
Aciu uz visiems uz komentarus ir palaikyma, ir kritika. Nesutinku, as nieko nezeminau, nes mano nuomone kito pazeminimas taves nepadaro reiksmingesniu, geresniu. As tykiu zmoniu gerumu, solidarumu ir meile artimui.
O komentatoriui vardu Cha, turiu pasakyti, kad nezinau jusu lukesciu todel net nezinau ka pazeminau...
O del lenku "noru paimti valdzia", tai nieko bendro neturiu, nes mano nuomone neturi buti partiju tautiniu pagrindu, partijos turi kurtis pagal ideolgija
2012-10-05 19:13:04JS to Cha
Jeigu Kristina yra dviveidė - kritikuok ją ne krūmuose pasislėpęs, o prisistatyk bent inicialais. Jei esi patriotas - ko bijai, juk ne pasmirdusio šakalo poziciją užimi. Lenkai - tokie pat gerbtini Lietuvos piliečiai, kaip ir Lietuvos rusai ar kiti. Kada matau Kristiną, veikiančią Lietuvos skriaudžiamųjų labui, gerbiu ją labiau už dažną lietuvį, juo labiau už kokį nors kapitalistą Šriūbėną ar jų pakaliką iš socdemų partijos.
2012-10-04 22:00:28CHA
Lenkai nori paimti savo valdžia,darykite išvadas brangieji ir balsuokite
už savo patikimus, kurie palaiko savas įdėjas,savus siekius ir savo Lietuva,kuri kentėjo,kenčia ir kentės jeigu mes juos rinksime.Negirkime to žmogaus kuris yra dviveidis,tik ne už Kristina,tik ne už tą partiją, ,,tvarka ir teisingumas''.kRISTINA,KODĖL TU PAŽEMINAI MŪSŲ LUKESČIUS?
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai