2017 m. rugpjūčio 18 d. penktadienis - 21:08
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
SIŪLOME PASKAITYTI - KOMENTARAI

2012 09 06 - NAUJASIS SINDIKALIZMAS – KAS TAI?

»
2012-09-09 12:12:38Juzė
Geras, aktualus, teoretinis straipsnis ir Ramunės pastangos jį išverčiant ir pateikiant.Ypač svarbi jo pabaiga:
.
"Kviečiame visų sričių ir visų tautų darbuotojus ir darbuotojas, profsąjungų narius ir neprilkausančius joms, pasidalinkime idėjomis ir pradėkime diskusiją apie tai, kaip pasipriešinsime verslininkų išpuoliams prieš mūsų darbo ir gyvenimo sąlygas. Vienykimės!"
.
Reiktų kalbėti (propaganda) apie metodus, efektyvias veiklos ir derybų strategijas (strategemas), jų taikymo pavyzdžius (Zarasai!, A. Kavaliauskaitė) ir jų rezultatus.
O KĄ VEIKIA NUO PARTIJŲ AR DARBDAVIŲ PRIKLAUSOMI KARŪNUOTŲ CENTRŲ VADUKAI? "KONSTRUKTYVIAI" KRITIKUOJA NACIONALINĮ SUSITARIMĄ?
O KUR KONKRETŲS REIKALAVIMAI - SUPAPRASTINTI SUSIRINKIMŲ, STREIKŲ ORGANIZAVIMO PROCEDŪRAS, PASIRAŠYTI NACIONALINES ŠAKINES - REGIONINES KOLEKTYVINES SUTARTIS, SUMAŽINTI VIS DIDĖJANTĮ "PYRAGO" GABALĄ DARBDAVIAMS IR KT.?
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai