2017 m. rugpjūčio 18 d. penktadienis - 21:16
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
SIŪLOME PASKAITYTI - KOMENTARAI

2012 09 01 - J.KUTKAUSKIENĖS ELGESYS SUŽLUGUS PRIEVARTOS AKCIJAI

»
1
2012-10-06 22:51:26Algis (a.daniusevicius@gmail.com)
Manau, reikia rinkti dorus Lietuvos žmones piketui, kreipkites į kuo daugiau visuomenines organizacijas, profsąjungas. Ar kreikpitės į Gydytojų profsąjungas ? Yra Kaune profsąjunga "Sangrauga", kreipkites. pirmininkas Kęstutis Juknis
Pagarbiai
Algis Daniusevicius
86 86 99 840
2012-09-13 21:09:58Marija
Sveikinu jus kad ryžtingai kovojote su prievarta,mes gyvename laisvoje demokratinėje valstybėje ir darbdaviai neturėtų vadovautis visagalio valdovo vaidmeniu, turėtų atsiminti , kad esu žmogus, o tik po to vadovas.Nevesti žmonių į pyktį ir neviltį,nes pasaulio praktika rodo,kad blogi ir neteisingi darbiniai santykiai veda darbuotojus į afektą, o po to aikčiojama kodėl tai įvyko.Netikęs santykis su kitu žmogumi ir nieko daugiau.Todėl gal pirma patiems vadovams reikėtų praeiti psichologinį testavimą, kas jau daroma kai kuriose srityse,nes pats vadovas turi turėti psichologinį ištvermingumą,juk ne visi galime būti vadovais .Norėti būti vadovu dar mažai ,reikia sugebėti juo būti.
2012-09-05 16:18:22Natalija
Pagal įstatymą darbuotojai gali profilaktiškai tikrinti sveikatą bet kurioje iš turinčių tam licenciją gydymo įstaigų. Taigi matome eilinį p. Kutkauskienės diktato pasireiškimą. Negi valdžios kantrybė begalinė?.. O gerb. Kavaliauskaitei linkiu stiprybės, sveikatos ir budrumo!
2012-09-02 21:24:19Marijus Marcinkevičius (marijus_marko@yahoo.com)
Pirma, esant tokiai užsitęsusiai situacijai, imtis konkrečiu veiksmų turėtų atskaitingos valstybės institucijos ir specialiosios tarnybos, kai pažeidžiant Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus bandoma „nutildyti“ dviejų profesinių sąjungų (Lietuvos Medikų profesinės sąjungos ir VšĮ “Karoliniškių poliklinika” medikų profesinės sąjungos) pirmininke Albina Kavaliauskaite. Antra, turėtų griežtai reaguoti ir kolegialiai palaikyti A. Kavaliauskaitę kitos šakinės profesinės sąjungos, tame tarpe ir Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija. Trečia, kadangi minima situacija tęsiasi nebe pirmus metus ir turint omenyje, kad š.m. LR Aukščiausiojo teismo priimta nutartis „gina“ A. Kavaliauskaitės interesus, tai aukščiausiu valstybės lygmeniu turėtų būti rasta politinės valios, toliau nebevilkinant, kardinaliai spręsti per tuos metus susidariusį kompleksinių problemų ratą, susijusį su aptariama situacija, tame tarpe paskiriant naują Karoliniškių poliklinikos vadovybę arba kraštutiniu atveju įstaigą (polikliniką) likviduojant.
2012-09-02 19:13:36Albina
Na ką, čia bepridursi, tik pas mus, Lietuvoje taip gali nutikti. Todėl bent per šiuos rinkimus turime šansą kažką pakeisti, tik reikia pasistengti.
2012-09-02 16:05:28Albina
jei būčiau padariusi klaidų, jau seniai nebedirbčiau. Po Aukščiausio teismo nutarties antstoliams pareikalavus vykdyti teismo nutartį, spaudoje buvo pareikšta, kad atleis ko gero pačią pirmą dieną. Deja. Nepavyko. Jau praėjo trys su puse mėnesio. Pacientų skundų išprovokuoti nepavyko. Bandė kabintis prie diplomo, kad esu žemos kvalifikacijos darbuotoja. Nepavyko, nes išsilavinimas aukštasis universitetinis su magistro laipsniu. Bandė ieškoti kabliukų dėl neįgalumo, kurį turiu neterminuotą dėl 1991m. sausio 13 d. sovietų vykdytos agresijos ir net reikalavo iš manęs įgaliojimo neterminuotai raustis neįgalumo byloje. Vėl nepavyko, nes išvada neterminuotam neįgalumui dėl darbo sąlygų-gali dirbti gydytojos darbą nereikalaujantį geros klausos. Biografija išnaršyta. Ir nieko. Nėra už ko užsikabinti, o susitaikyti su pralaimėtu teismu dėl atleidimo, neleidžia ambicijos. Net ministrui R. Šukiui esu apskųsta, kokia nepareiginga darbuotoja buvau ir apgailestauja, kad teismuose nepavyko įrodyti kaltės. Trys teismai-apylinkės, apygardos ir aukščiausias pripažino, kad atleidimas buvo neteisėtas. Apygardos teismas net gi konstatavo, kad darbdavys peržengė kompetencijos ribas, ėmėsi teisėsaugos institucijų vaidmens. Todėl beliko prievarta nuvežti su palydovais pas sutartus gydytojus, aišku prieš tai panaudojus kai kurias priemones, nes nušalinta nuo darbo kaip apsvaigusi nuo alkoholio ir narkotikų. Tačiau šio apsvaigimo fakto niekas nefiksavo, o tai gali reiškšti, kad tokie ketinimai buvo jų planuose.
2012-09-02 13:23:20Gerard
Na, kiek suprantu, poliklinikos direktorė įsivaizduoja kad yra pati protingiausia ir kad jai viskas galima. galvoja kad ji pasaulio bamba ir turi karūną geresnę nei Anglijos karalienė todėl su žmonėmis gali elgtis kaip šauna į galvą, o toje galvoje neaišku ar visi varžteliai tvirtai priveržti. Gal darbuotojams ir reikia profilaktiškai pasitikrinti sveikatą, bet ne tokiais metodais ir ne prievarta būti nugrūstiems ten, kur parinko ponia direktorė. Jei poliklinikos viduje vyksta kokie nesutarimai, aš, darbuotojų vietoje, tikrai neičiau tikrintis ten kur nori direktorė, o pasirinkčiau kitą, nepriklausomą gydymo įstaigą. Ir kas ji per "asaba" kad gali man nurodyti kur tikrintis. O jei dar nori nugabenti prievarta tai jos tikslai aiškūs, čia ir komentarų nereikia. Aš niekad nesiruošiu paklusti prievartai, nesąmoningiems reikalavimams, niekad neleidžiu užlipti man ant sprando, nesvarbu kas tai norėtų padaryti, direktorius, ministras ar eilinė turgaus pardavėja. Visi mes į šį pasaulį atėjome vienodai, nebent kuris būtų iš mėgintuvėlio, visi iš tokio pačio molio nulipdyti ir nereikia įsivaizduoti kad vieni gali engti kitus. Šioje situacijoje svarbiausia viešumas, tokios veikėjos labai bijo viešumo todėl negalima tylėti ir kovoti vienam žmogui. Jeigu kažkur Albina ir padarė klaidų, ir ne visur yra teisi, bet tokiais metodais susidoroti negalima. Jūs, lietuviai, per daug paklusnūs ir nuolankūs todėl kai kurie tai pajutę ir lipa ant galvos. O šito nereikia užsileisti, nes, jei užlips vienam, lips ir likusiems.
2012-09-01 19:41:20manau
reikėtų pačia Kutkauskienę skubiai nuvešti sveikatą patikrinti ,nes akivaizdžiai matosi,kad jau laikas taip mano nuomonę sveiko proto žmogus nesielgia. Ar pinigai protą užtemdė
2012-09-01 19:32:27
aš ką noriu tą darau.Taip mano nuomone galvoja p. Kutkauskienė turi tikriausia užnugarį platų,kuris tokiais pat metodais naudojasi ir leidžia tai poniai taip elgtis,tai iš kokios genties ponai kilę,gal iš kanibalų,kad taip mėgstat žmogieną
2012-09-01 19:15:07ai ai
p. Kutkauskiene nejaugi nesupranti ką darai,atrodo ir mokslus tamsta baigei,o tokias nesąmones kreti,ar tėvai taip mokė su žmonėmis elgtis,ar Romeryje taip išmokai.Ai Ai kaip negražu žaidi tamstyte kaip smėlio dėžėje dulkes keldama,tik pati jomis kvėpuoji
1
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai