2017 m. rugpjūčio 18 d. penktadienis - 21:16
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
SIŪLOME PASKAITYTI - KOMENTARAI

2012 08 30 - A.KAVALIAUSKAITEI BRUKAMAS NEEILINIS SVEIKATOS TIKRINIMAS

»
2012-09-08 10:06:50Uzuojauta
Uzuojauta Jums del "gudziu sovietiniu laiku" :-) Jusu bailus protas iesko paramos priesininku komandoje? Siulyciau visiems paziureti filmuka. Mokykites atmerkti akis , nes jusu zinios, kol kas, lygios NULIUI. Po perziuros galesim padiskutuoti :-) taigi filmuko perziurai rasote gugleje " говорит генерал Петров. Часть 1" . Si zmogu jau sunaikino , Jums spresti kodel..
2012-08-31 18:48:28gintaras (gilanis.gintaras@gmail.com)
Mano supratimu, šioje situacijoje teisi profsąjungos vadovė Albina Kavaliauskaitė, bet ne Karoliniškių poliklinikos vadovybė.
2012-08-31 13:10:10Juzė
to juos išmokė. Tai toks klausimas: o kokie metodai tada veiktų tuos, kurie yra paruošti juos taikyti?
Matosi, kad įprastiniai metodai A. Kavaliauskaitės atveju neveikia. Yra tokia taisyklė.
TOKIOJE PAT SITUACIJOJE TAIKANT TUOS PAČIUS METODUS GAUNAMAS TAS PATS REZULTATAS!
Jos nesilaikoma. Vienintelė "paguoda", kad išradingumo pritrūksta ir Kutkauskienei.
2012-08-31 13:01:27Juzė
Sakote - "metodai vienodi-KGBistiniai". Taip, ši organizacija savo "karius" ruošė metodiškai, sistemiškai ir šio t
2012-08-31 11:46:33kas sekantis?
N.Venckienė, A.Kavaliauskaitė, D.Kedys, Pociūnas ir t.t.Užtai metodai vienodi-KGBistiniai
2012-08-31 11:42:31jo
nei teisėsaugos, nei teisėtvarkos-po Garliavos įvykių jau niekuo nesistebiu.Įstatymų nerasta, tvarkos nerasta, moralės nerasta, žmoniškumo nerasta.Tuoj ir Lietuvos bus nerasta.Nėra kam pasiskųsti-seimas kištis negali, prezidentas taip pat negali-ir kam mes juos renkame?Kur ir į ką kreiptis prieš nepažabojamą savivalę?
2012-08-31 11:29:28pacientė
išsigandau ,galvojau,kad poliklinika tai rami įstaiga,pasirodo -ne
vakar iš kažkur atžygiavo trys vyrai ir norėjo daktarę Kavaliauskaitę kažin kur vežti,o mes laukiame eilės masažui,tai ačiū Dievaui,kad koridoriuje pacientai ją užtarė,gal išsigando.O jeigu būtu viena kabinete tai neaišku kaip būtų pasibaigę.Baisu kas darosi
2012-08-31 11:15:07tarybos narė
mačiau kaip vakar tai vyko.Čia turbūt GESTAPO BŪSTINĖ,o ne poliklinika
komanda duota ir prisistato vykdytojai, pašiurpę pacientai visame koridoriuje kilo diskusijos-kas čia vyksta,pacientai užrašyti į priėmimą,o Kavaliauskaitę išvežt kažkur ketina. Ką naudojami Stalino metodai
Taip turtūt ir D.Kedys buvo nuvežtas...
2012-08-31 08:51:47Įsisiautėjo
darbdavys gali pareikalauti pakartotinio sveikatos pasitikrinimo. Tačiau sveikatos priežiūros įstaigą renkiesi pats. Darbdavys turi sudaryti sąlygas darbo metu nuvykti į mano pasirinktą įstaigą, davęs prieš tai tą reikiamai užpildytą medicininę pažymą. Jokių priverstinių įstaigos parinkimų negali būti. Todėl dar prieš darbą ryte poliklinikai išsiunčiau raštą prašydama išduoti reikiamus dokumentus ir sudaryti sąlygas nuvažiuoti pas savo šeimos gydytoją. DEJA...
Vakar atėję trys vyrai į mano darbo vietą pacientų akivaizdoje norėjo prievarta išvežti iš darbo į Santariškių kliniką pasitikrinti sveikatą. To nebuvo net gūdžiais sovietiniais laikais. Tai buvo parodomoji akcija, siekiant įbauginti poliklinikos darbuotojus, nes aš esu vis dėlto profsąjungos pirmininkė, kuriai galioja apsauga šiokia tokia. Jei prieš mane naudoja tokias priemones, tai kas būtų su jais. Mane išgelbėjo tik tai, kad buvau pasikvietusi žurnalistą ir profsąjungos tarybos narę. Išsigandę tie vyrai pabėgo.Pasirodo mano dokumentai jau buvo išvežti ir gal būt jau pildomi. Nors pagal SAM įsakymą turi išduoti į rankas. Šiandien dėl drausminės nuobaudos parinkimo turiu pateikti pasiaiškinimą,kodėl nesutikau vykti tikrintis sveikatą į darbdavio parinktą įstaigą.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai