2017 m. rugpjūčio 18 d. penktadienis - 21:11
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
SIŪLOME PASKAITYTI - KOMENTARAI

2012 08 08 - UŽ BENDRAVIMĄ SU ŽURNALISTAIS DIREKTORĖ J.KUTKAUSKIENĖ NUBAUDĖ A.KAVALIAUSKAITĘ

»
2012-08-13 18:39:49ROMA
SVEIKU PROTU NESUVOKIAMA KAIP GALIMA TAIP ELGTIS SU ZMOGUMI, NEJAUGI NERA INSTANCIJU KURIOS GALETU SUTRAMDYTI "VADOVE" POLIKLINIKOS.? CIA KAZKAS NEGERO IR ILGAI TAIP TESTIS NEGALI. MAN ASMENISKAI NORISI PERSIRASYTI I KITA POLIKL. , NES APSOLIUTI BETVARKE , NEIMANOMA PATEKTI PAS GYD.IR AROGANTISKA ADMINISTRACIJA.SLYKSTU.
2012-08-12 18:23:10Natalija
Ir vėl administracijos bandymas susidoroti su profesinės sąjungos lydere, nieko bendro neturintis su darbo tvarkos gynimu. Manau, ir šį sykį gerb. Kavaliauskaitei pavyks įrodyti administracijos sprendimo neteisėtumą.
2012-08-09 12:33:02Feliksas
O kaip ten poliklinikokje su DK 23 str. Ar darbdavio įgalioti asmenys jo laikosi.
DARBDAVYS PRIVALO:
1)gerbti darbuotojų atstovų teises ir netrukdyti jiems veikti. Darbuotojų aatstovų veikla negali būti nutraukiama darbdavio valia; !!!
6)sudaryti sąlygas darbuotojų atstovams atlikti savo funkcijas;
Atkreipkime dėmesį į žodį "privalo". Taigi visi 8 punktai šiame straipsnyje darbdaviui yra privalomi. O jei to mažai dar 22 str. yra aštuoni punktai , kokios darbuotojų atstovų teisės. Na o dėl tvarko taisyklių veikimo poliklinikoje - nieko nežinau. Ar jos tokios yra, kas ten numatyta, ar suderintos su darbuotojų atstovais ir t.t. Bet visas įsakymo tekstas kelia rimtų abejonių apie kompetenciją.
2012-08-08 22:09:37siūlymas steigėjui
Pasirodo poliklinikos pacientų sveikatos priežiūra rūpinosi ūkvedys! Vargšė Kutkauskienė. Tiek diplomų reikėjo pateikti, nugalįt penkiolika konkurentų 2009 m. paskelbtam konkurse direktoriaus vietai užimti. Ir še tau. Ja pavaduot gali ir ūkvedys, nei teisšs daktaras, net minimalaus medicininio išsilavinimo neturintis. Sprendžiant iš paskirto papeikimo, teisinėm žiniom tikrai neblizga. Tačiau ir aukščiausią teisinį išsilavinimą turinčios Kutkauskienės paskirta nuobauda prasilenkia su įstatymu. Lyginant šias nuobaudas, akivaizdu, kad abu vienodai turi teisinių žinių. Skirtumas tik tas, kad M. Vasiliauskio direktoriavimo laikotarpiu nemirš nei vienas žmogus, o J. Kutkauskienei per pusmetį net du nukeliavo Anapilin.
Gal reikia pasiūlyti steigėjui tą Vasiliauskį palikti vadovauti Karoliniškių poiliklinikai? Bent mirčių mažiau būtų.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai