2017 m. rugpjūčio 24 d. ketvirtadienis - 13:40
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.

2017 03 02 - DIDESNĖS DERYBINĖS GALIOS DARBUOTOJAMS – NUO 2020 M.

«
Komentarų: (0)
Vyriausybės kanceliarija viešai paskelbė Vyriausybės programos įgyvendinimo plano projektą. Premjeras Saulius Skvernelis, ironiškai dėkodamas visiems, kurie dar iki projekto paskelbimo „vadovaudamiesi dar tik juodraštiniais variantais, parodė ir teberodo aktyvų susidomėjimą planu“, kviečia tęsti diskusijas.

O mes skaitytojams siūlome pažvelgti į plano projekto darbą 1.1.3 „Lanksčių ir saugių darbo santykių sukūrimas ir gyventojų pajamų didinimas“.

Per antrąjį šių metų ketvirtį ketinama pakeisti Darbo kodeksą, „siekiant subalansuotų darbo santykių, įtvirtinant lankstų darbo laiko organizavimą ir laiko apskaitą“. Taip pat ketinam suteikti didesnę apsaugą nedarbo atveju „didinant nedarbo draudimo išmoką ir išplečiant jos aprėptį“.

Trečiąjį šių metų ketvirtį numatyta pasirašyti nacionalinį susitarimą dėl darbo užmokesčio kėlimo.

Ketvirtąjį ketvirtį ketinama atlikti darbo užmokesčio paskirstymo, dinamikos analizę ūkio sektoriuose ir skatinti viešąją diskusiją.

Na, o jau 2020 m. darbuotojai turėtų turėti didesnes derybines galias, nes 2019 m. paskutinį ketvirtį ketinama kelti darbuotojų atstovų kompetenciją.

Galutinis Vyriausybės programos įgyvendinimo planas bus patvirtintas ne vėliau kaip kovo 13 dieną.

Lprofsajungos.lt inf.
NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai