2017 m. rugpjūčio 20 d. sekmadienis - 14:26
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS

2017 01 10 - BUS SIŪLOMA IŠPLĖSTI TRIŠALĘ TARYBĄ

«
Komentarų: (3)


Šiandien, sausio 10 d., 14 val., įvyks pirmasis Trišalės tarybos posėdis po naujos Vyriausybės suformavimo. Jame ketina dalyvauti ne tik socialinės apsaugos ir darbo ministras Linas Kukuraitis, bet ir Premjeras Saulius Skvernelis.

Posėdyje bus pristatyti nauji Trišalės tarybos nariai, atstovaujantys Vyriausybei, tarp jų – ir vakar socialinės apsaugos ir darbo ministro patarėju paskirtas ekonomistas prof. Romas Lazutka. 

Vienu iš darbotvarkės klausimų bus svarstomos Trišalės tarybos išplėtimo galimybės bei tariamasi, kaip bus nagrinėjamas atidėtas Darbo kodeksas.

Į Trišalę tarybą, „siekdami tapti aktyviais trišalės partnerystės dalyviais“, kreipėsi neseniai asociacijos sutartį sudariusios organizacijos: Nacionalinis pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimas (pirmininkas Vladimir Banel), Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (pirmininkas Andrius Navickas), Transporto darbuotojų profesinių sąjungų federacija (pirmininkas Algirdas Markevičius).  Profesinės sąjungos (nepriklausančios nė vienam taryboje atstovaujamam profsąjungų centrui) prašo sudaryti sąlygas į Trišalę tarybą deleguoti vieną asociacijos atstovą. Šį klausimą posėdyje pristatys Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkas Artūras Černiauskas.

Trišalei tarybai šiuo metu pirmininkauja Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ pirmininkė Kristina Kurpavičienė.


Profesinėms sąjungoms taryboje atstovauja LPSK, „Solidarumas“ ir Lietuvos darbo federacija.

lprofsajungos.lt inf.


NAUJAUSI KOMENTARAI
2017-01-12 12:06:18siuvėja
Kuo daugiau košėje sudėtinių dalių , tuo daugiau neaiškus patiekalo skonis ... negi taip ir nesusikalbėta bus tarp profsąjungiečių ?
2017-01-10 21:55:44Info
Pradejo apie reprezentytivumo kriterijus kalbėti. Reikia papildomo kriterijaus tai kad nebūtų kilusios is SSSR sukurtų profesinių sąjungų
2017-01-10 16:59:39Jo, jo, jo
Visus priims ir navicką ir jurgelevičių ir voloskevičienę ir dambrauską ir juknį, ir šalkauską ir banelį, kuris viešai vadino supuvusia taryba :) Pirmiausia gal reikėtų pataisyti tos trišalės tarybos sudarymo tvarką, o ne teikti prašymus karaliui černiauskui :)))
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai