2017 m. rugpjūčio 21 d. pirmadienis - 0:01
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS

2016 10 05 - IŠSAUGOTI ORUMĄ IR SAVIGARBĄ!

«
Komentarų: (0)


...Išsaugoti orumą ir savigarbą, pasitikėjimą savimi!”

Tokiais linkėjimais kolegoms Tarptautinę mokytojų dieną palydi Lietuvos švietimo darbuotojų profesinė sąjunga.

Prisidėdamos  prie šių linkėjimų LP perspausdina visą sveikinimo tekstą.
Mieli Kolegos,

Tarptautinės mokytojų dienos proga Jums vėl bus skiriami gražiausi žodžiai. Jus šlovins už tai, kad kiekvieną rytą einate pakeisti pasaulio, dalinate save kitiems, šviečiate šviesos ugnimi, o šalies ateitis priklauso tik nuo Jūsų.  Jums dėkos už šiltą žodį, geras akis, didžią širdį ir pasiaukojamus darbus. Linkės stiprios sveikatos, kantrybės, stiprybės ir ryžto.

Vieną dieną per metus Jus užkels ant netikrų valdžios žmonių žodžių pastatyto pjedestalo tam, kad po to visą likusį laiką nekreiptų į Jus dėmesio arba demonstruotų nepagarbą. Jūs liksite vienas su ant pečių užkrauta didžiule našta: užauginti dorą, sąžiningą, atsakingą, savarankišką, kūrybišką, aktyvų, reiklų ir nebijantį klysti žmogų. Ir dar – neturėsite teisės skųstis, nes Jūs gi Mokytojas...

Linkiu Jums išsaugoti orumą ir savigarbą, pasitikėjimą savimi, nes tik patys gerbdami save pasieksime, kad mus gerbtų ir kiti.

LŠDPS pirmininkas Andrius Navickas

lsdps.lt
NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai