2017 m. rugpjūčio 17 d. ketvirtadienis - 4:44
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS

2016 07 01 - KLAIPĖDOJE - PIKETAS PRIE SOCDEMŲ BŪSTINĖS, VILNIUJE – PROTESTIVALIS (PROGRAMA)

«
Komentarų: (0)
Liepos 1 d. vidurdieny Klaipėdoje prie Socialdemokratų partijos būstinės uostamiesčio profesinės sąjungos surengė piketą prieš priimtą Darbo kodeksą ir kitus socialinio modelio projekto dokumentus (nuotr.). Jie būstinės darbuotojams paliko Seimo narei Irenai Šiaulienei skirtą profesinių sąjungų apdovanojimą už antipilietinį darbą.

Tuo tarpu prie Vyriausybės įsikūrę protestuotojai prieš naujo Darbo kodekso įvedimą savaitgalį kviečia į provokuojančią meninę programą Vinco Kudirkos aikštėje. Lankytojų laukia politiškai angažuoti performansai, muzika, poezija bei ypatingasis svečias – pats Vincas Kudirka.

Protestivalio „Gyvenimas per brangus" programa:
Liepos 1 d. (penktadienis)

15.45 val. – atsitvėrimas nuo Vyriausybės. Atsiribosime nuo žmonių neatstovaujančios Vyriausybės.

 

Liepos 2 d. (šeštadienis)

12 val. – „Šlovės alėjos" atidarymas. Kviečiame prisiminti ir pamindyti visuomenės interesą pamynusius „didvyrius" – 65 už naująjį Darbo kodeksą balsavusius Seimo narius.

Nuo 12.30 val. – muzikos ir poezijos popietė su atviru mikrofonu (kviečiame dalyvauti visus norinčius dalintis savo kūryba)

 

Liepos 3 d. (sekmadienis)

13.30 – ypatingojo svečio kreipimasis į tautą (spaudos konferencija). Ilgai stovėjęs ir tylėjęs tautos dainius Vincas Kudirka nusprendė pagaliau išsakyti savo nuomonę apie naująjį Darbo kodeksą ir atsakyti į klausimus.

 

Jau savaitę vienoje pagrindinių Vilniaus aikščių įsikūrę protestuotojai kviečia į visiems atviras asamblėjas ir diskusijas, o vakarais – į koncertus, kurie sutraukia nemažai lankytojų. Aikštėje įrengtas informacinis stendas. Protestivalis kviečia ne tik kartu kovoti už piliečių teises, bet ir atsiimti mums visiems priklausančias – viešąją ir politinę – erdves.

Socialinis judėjimas „Gyvenimas per brangus" kartu su profesinėmis sąjungomis nuo pirmadienio (birželio 27 d.) tęsia praėjusią savaitę prasidėjusią protesto akciją prieš naująjį Darbo kodeksą. Protestuotojai paskelbė, jog palapinėse gyvens tol, kol nesulauks Prezidentės veto.

PN inf.


 

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Liepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai