2017 m. rugpjūčio 22 d. antradienis - 17:49
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.

2016 04 28 - KIEK ŽINOTE APIE DARBUOTOJŲ SAUGĄ?

«
Komentarų: (3)
Balandžio 28 d. minima Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena. Šiemet šią dieną Valstybinė darbo inspekcija (VDI) antrus metus organizuoja nacionalinį e. testą (konkursą). Į klausimus galima atsakinėti nuo 6 val. ryto iki 24 val.

Testą sudaro 25 klausimai su 3-4 atsakymų variantais, iš kurių reikės pažymėti vieną teisingą. Sprendusieji testą turės galimybę atsispausdinti ar išsisaugoti  savo atsakymus su jų įvertinimo procentais ir jau kitą dieną, t.y. balandžio 29 d., pasitikrinti teisingus atsakymus.

Tokią akciją VDI rengia siekdama sudominti saugaus darbo klausimais kuo daugiau įvairaus amžiaus, įvairių profesijų bei užsiėmimų asmenų. Konkursas skirtas plačiajai visuomenei, klausimai pateikiami populiaria forma.

Pirmiesiems 50 dalyvių, per trumpiausią laiką teisingai atsakiusiems į testo klausimus, bus įteikti specialūs VDI pažymėjimai ir prizai.

Nesprendusieji testo, bet juo susidomėjusieji, nuo š. m. balandžio 28 d. 24 val. dar mėnesį galės matyti testo klausimus ir teisingus atsakymus.

Spręsti testą.Tarptautinės darbo organizacijos (TDO) iniciatyva Pasaulinė darbuotojų saugos ir sveikatos diena pirmąkart pažymėta prieš 15 metų. Šia diena diegiama nuostata, kad negalima darbo laikyti visaverčiu, jei jis nesaugus, jei dirbant rizikuojama savo ar kitų sveikata ir gerove.Balandžio 28-ąją Lietuvoje taip pat startuoja Europos informacinė kampanija „Saugios darbo vietos visoms amžiaus grupėms“, kurią 2016–2017 metais organizuoja Europos saugos ir sveikatos darbe agentūra (EU-OSHA). Lietuvoje šią kampaniją VDI veikiantis EU-OSHA nacionalinis ryšių punktas pradėjo Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną organizuojama trišale konferencija. Šia kampanija siekiama atkreipti dėmesį į Europos, taip pat ir Lietuvos, darbuotojų senėjimo problemą.


PN inf.

 

NAUJAUSI KOMENTARAI
2016-04-28 21:48:32Pastebejimas
Kokia sauga, jei VDI zaidzia darbdaviu naudai ir priklauso nuo SADM ministro politines pakraipos. Galima surengti 100 konferenciju kasmet, bet padetis nesikeis.
2016-04-28 15:52:04Tai
turbūt darbuotojų saugos ir sveikatos specialistas būsi :)
2016-04-28 14:37:23:)
95 procentus surinkau
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai