2017 m. rugpjūčio 20 d. sekmadienis - 14:37
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS

2016 03 24 - „VILNIAUS VANDENŲ“ PROFSĄJUNGA NEPANIKUOJA

«
Komentarų: (4)
Žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams, jog Vilniaus savivaldybės UAB „Vilniaus vandenys“  planuoja didelę pertvarką, dėl kurios bus atleista 200 žmonių, PN kreipėsi į bendrovės profesinės sąjungos pirmininką Antaną  Arbačiauską.

Jis PN sakė, jog per 47 savo darbo bendrovėje metus tenka susidurti jau gal su penkta pertvarka. Anot A. Arbačiausko, kai tik į įmonę ateina naujas vadovas, jis imasi savo reformų. Tiesa, pripažįsta profsąjungos pirmininkas, šiuo metu jau nedirbantis bendrovėje, pastaroji pertvarka esant gana didelė.

Pašnekovo teigimu, visiems 945 įmonės darbuotojams buvo įteikti įspėjimo dėl atleidimo iš darbo lapeliai, kiekvienam individualiai esą buvo paaiškinta, ką numatoma daryti. „Kiekvienas darbuotojas bus peratestuojamas, žiūrima, kokie jo sugebėjimai, kokia sveikata. Jeigu darbuotojas pagal savo specialybę dirba ir negali atlikti darbų, jis bus perkeltas į kitą lygmenį“, - teigia A. Arbačiauskas.

Negausios profesinės sąjungos, kuri neįeina į jokį šakinį ar nacionalinį profsąjungų darinį, pirmininkas sako, jog didelės problemos įmonėje vykstančiuose procesuose nemato. „Žmonių į gavę nebevaro, nemažina kaip šilumos tinkluose - 50 proc. Vyksta normalus procesas“, - įsitikinęs UAB „Vilniaus vandenys“ profesinės sąjungos vadovas Antanas Arbačiauskas.

Kaip „Lietuvos žinioms“ dar praeitą savaitę sakė naujasis bendrovės „Vilniaus vandenys“  vadovas Aidas Ignatavičius, iš 945 etatų 66 yra vadovai bei pavaduotojai. Po struktūrinių pertvarkymų esą turėtų nelikti 28 vadovų, 90 pagalbinėje veikloje užimtų asmenų (specialistų, valytojų, apskaitininkų, sargų), taip pat 82 pagrindine veikla užsiimančių specialistų. Nauja struktūra turėtų pradėti galioti nuo birželio 1 d.

RMP

 

NAUJAUSI KOMENTARAI
2016-03-25 09:19:50Makliovija
Tai tegu susirenka ir išsirenka naują pirmininką, nejaugi jau čia vienas žmogus tokia kliūtis?
2016-03-24 20:13:57Algirdas
Jau gal porą mėnesių nariai bando sušaukti posėdį ir aptarti veiksmų planą, bet negali su pirmininku susitikti. UAB ir tiek. Gaila, kad tokie viekėjai ramia sąžine griauna Lietuvos profesinių sąjungų įvaizdį.
2016-03-24 14:00:13:)
Labai įdomi pirmininko pozicija, bet aišku nebedirba Vilniaus vandenyse, tai reiškia man tas pats :)
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai