2017 m. rugpjūčio 20 d. sekmadienis - 14:32
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS

2016 02 29 - SUSIJUNGĖ DVI PROFESINĖS SĄJUNGOS

«
Komentarų: (4)
Vasario 27 d. įvykusiame neeiliniame Lietuvos mokytojų profesinės sąjungos (LMPS) suvažiavime į LMPS sudėtį įsiliejo Krikščioniškoji švietimo darbuotojų profesinė sąjunga (KŠDPS). Pastarosios organizacijos dabar jau buvusios pirmininkės, o šiuo metu – Mokytojų profesinės sąjungos vicepirmininkės Aldonos Kindurienės teigimu, į LMPS įsiliejo apie 400 narių.

PN kalbinta A. Kindurienė sakė, jog tai, kad profsąjunginiame judėjime nebeliko Krikščioniškosios švietimo darbuotojų profesinės sąjungos pavadinimo, neliūdina, nes daug svarbiau yra jungtis ir būti didesne organizacija. LMPS pirmininkė Jūratė Voloskevičienė į šį postą perrinkta 2014 m., jos kadencija truks iki 2018 m. balandžio mėn.

Suvažiavimo delegatai taip pat priėmė ir parašais patvirtino kreipimąsi, kuriame konstatuojama, jog profesinių sąjungų, atstovaujančių švietimo darbuotojams, dialogas su Vyriausybe yra visiškai nekonstruktyvus, konsultacijos dėl streiko reikalavimų yra sąmoningai vilkinamos.

Dokumentu prašoma „aktyvios Lietuvos Respublikos Prezidentės ir visų Seimo narių pagalbos, sprendžiant švietimo darbuotojams atstovaujančių profesinių sąjungų iškeltus streiko reikalavimus ir įvertinant švitimo ir mokslo ministrės Audronės Pitrėnienės kompetenciją dėl galimai nepakankamai motyvuoto dėmesio pedagogų socialinei ekonominei situacijai, švietimo sistemos finansavimui bei pokyčiams“.

Primename, jog KŠDPS kurį laiką priklausė Lietuvos darbo federacijai, vėliau įsijungė į Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ gretas. LMPS yra Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos narė.

PN inf.

 

NAUJAUSI KOMENTARAI
2016-03-04 20:29:23:)
Kad KŠDPS šnairuoja pas LPSK jau seniai Solidarume buvo nepaslaptis, nes Dydysis generolas prie butelio seniai apie tai kalbėjo.
Kas toliau pereis - sklinda gandas kad ir paštas nespjautų.
2016-03-01 08:47:24Sveikinu
Sveikinu, bet kodėl Jūratė? Juk ji užsikonservavusi smetonmetyje, nusišneka, valdžiai siuntinėja peticijas su savo eilėraščiais.
2016-03-01 07:59:42sveikinu
Visos kitos profsajungos galetu pasekti tokiu geru pavyzdziu
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai