2017 m. rugpjūčio 20 d. sekmadienis - 14:31
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS

2016 02 07 - ŠALININKŲ DAUGIAU NEI KRITIKŲ

«
Komentarų: (0)
Rinkos ir viešosios nuomonės tyrimų bendrovės "Baltijos tyrimai" 2016 m. sausio 4 - 14 d. atliktos apklausos duomenimis, 44 proc. respondentų profesinėmis sąjungomis pasitikėjo, o 39 proc. teigė jomis nepasitikį.
Palyginti su pernykšte lapkričio 20 - gruodžio 4 d. apklausa, pasitikinčiųjų padaugėjo 3 procentais, nepasitikinčiųjų sumažėjo 1 proc. Tarp 21 vertinamos institucijos profesinės sąjungos atsidūrė 19-je vietoje (buvo 17-osios). Prasčiau už profsąjungas šioje apklausoje buvo vertinami tik komerciniai bankai ir Seimas; teismai, muitinės ir prokuratūra, iki šiol "tradiciškai" vertinti blogiau už darbuotojų atstoves, sausio pradžios apklausoje jas aplenkė.

Pažymėtina, kad praėjusių metų pabaigoje profesinės sąjungos buvo pasiekusios aukščiausio per pastaruosius šešerius metus pasitikėjimo rezultato: spalio 28 - lapkričio 8 dienomis atliktos apklausos duomenimis, 47 proc. respondentų profesinėmis sąjungomis pasitikėjo, o 36 proc. teigė jomis nepasitikį.

Apžvelgus bendrus metinius rezultatus (išvedant vertinimų apklausose vidurkius), galim konstatuoti, kad profsąjungų įvaizdis "išsigrynina": daugėja palankių atsiliepimų, tačiau daugėja ir nepalankių.Tai reiškia, jog mažėja piliečių, neturinčių apie profsąjungas nuomonės. Praėjusiais 2015 metais palankiai atsiliepusiųjų vidurkis - 42,9, nepalankiai - 38,7. (Pavyzdžiui, 2013-aisiais šie skaičiai buvo mažesni: 38,6 ir 37,5}.

Nors daugėjant šalininkų daugėja ir kritikų, šalininkai visada persveria kritikus.

Šaltiniai" "Vakaro žinios", PN inf.

JS


 

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai