2020 m. liepos 10 d. penktadienis - 5:52
   

PAGALIAU RASTAS KOMPROMISAS

«
2014 08 02
„Orlen Lietuvos“ administracijos ir Naftininkų profesinės sąjungos atstovai rugpjūčio 1 d.suderino svarbiausius naujos kolektyvinės sutarties punktus. Numatoma, kad įmonės darbuotojai bus skatinami už darbo rezultatus, tačiau dalis priemokos priklausys ir nuo įmonės veiklos rezultatų.

„15 proc. priemoka liks, tačiau planuojama, kad ji bus išskaidyta į dvi dalis. 7 proc. priemokos priklausys, ar įmonė uždirbo planuotą EBITDA, o likusieji 8 proc. bus skiriami už darbuotojų veiklos rodiklius“, - BNS sakė  Virginija Vilimienė, Naftininkų profesinės sąjungos vadovė.


Rugpjūčio 1 d.  darbą baigė taikinimo komisija (ji posėdžiavo nuo liepos 9), kurioje abiejų šalių atstovai derino kolektyvinės sutarties punktus, tačiau pats sutarties parengimas, derinimas ir pasirašymas dar užtruks.

 „Įsipareigojome parengti kolektyvinės sutarties projektą iki rugpjūčio 8 dienos, tada dėl jo diskutuosime su visu kolektyvu. Vėliau bus šaukiama konferencija, kurioje išrinkti darbuotojų delegatai balsuos dėl sutarties projekto. Laukia dar nemažai procedūrų“, - BNS sakė V.Vilimienė. . Kolektyvinė sutartis galiotų iki 2015 m. gruodžio 31 d

Kaip PN jau yra pranešusios, birželio 12 dieną pasirašytu nesutarimo protokolu, kurį inicijavo „Orlen Lietuvos“ administracija, kolektyvinė sutartis buvo nutraukta ir nebegalioja nuo birželio 13 dienos.

kauno.diena.lt, PN inf.
NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai