2020 m. gegužės 27 d. trečiadienis - 17:26
   

PAIEŠKOS REZULTATAI PAGAL ŽODĮ: lyga

PROFSĄJUNGŲ LYGA ŽADA „NAUJŲ VĖJŲ“

«
2011 11 22
Kaip jau buvo pranešta, lapkričio mėn. 19 d. įvyko Lietuvos profsąjungų lygos (LPL) steigiamoji konferencija, priimti lygos įstatai, veiklos programa. LPL  pirmininku ketveriems metams  išrinktas Vydas Puskepalis.

Lyga – profesinių sąjungų susivienijimas, greičiau – konfederacijos tipo. Visų organizacijų, kurios įsijungė į lygą, išrinktasis pirmininkas išvardinti dar negalėjo, – tai esančios paskiros organizacijos, atėjusios į LPL iš LPS „Solidarumas“, Lietuvos darbo federacijos, o kai kurios iki šiol buvusios neasocijuotos organizacijos. Kiek iš kur atėjo narių taip pat tiksliai dar nežinoma, - „dabar skaičiuojama“.  „Tai troleibusų parkas, autobusų parkas, yra vandentiekis, yra medikų, yra mokytojų, statybininkų...“,- vardija V.Puskepalis.


Į klausimą, kaip kilo idėja kurti dar vieną centrą, V.Puskepalis, be kita ko, pasakė, jog čia susibūrę profsąjungininkai tikisi į profsąjungų judėjimą „įnešti naujų vėjų“.

Beje, pasak V.Puskepalio LPL jau beveik turi ir būstinę – Vilniuje, Žvėryne, Vykinto gatvėje.

PN primena, kad V.Puskepalis, buvęs Lietuvos darbo federacijos vadovas, šių metų balandžio 30 d įvykusiame federacijos suvažiavime pirmininko rinkimuose pralaimėjo darbartinei LDF pirmininkei Eugenijai Šniutienei. Algimantas Jasulaitis, tapęs vienu iš penkių LPL pirminiko pavaduotojų, į naująją organizaciję perėjo iš LDF.

Kitais LPL pirmininko pavaduotojais tapę R.Žukovskij, V.Grigelionis, L.Pilinkaitė-Sivaykina – išeiviai iš LPS „Solidarumas“. Šioje profsąjungoje iki šiol tebevyksta nesutarimai po .2010 m. birželio 5 d. įvykusio LPS „Solidarumas“ suvažiavimo, kuriame, oponuojančios jo delegatų pusės nuomone, Aldona Jašinskienė pirmininke buvo perrinkta pažeidžiant organizacijos įstatus.

Nuotrauka  -iš www. tikra.lt

(js)

NAUJAUSI KOMENTARAI
2012-02-19 22:43:25Mąstytojas
Aldona, krasivo i bogato žit nešzapretiš, kai pavyks gegužės 26 nustumti tave, į Solidarumą grįš Vitaliukas su visa gėjų Lyga, 800.000 Lt, Pabiržė ir Vilniaus Solidarumas bus ariduotas Dekaminui jei jis palaikys Kristiną
2012-01-20 15:02:39vincukas
Nuskriaustuju prieglauda "Lyga". Labai idomu, kokias nuveiktais darbais gali pasidziaugti didziausio centro steigejai budami vadovais arba vienais is ju ankstesniuose centruose? Intrigantai ir tiek. SEKMES toliau mulkinant mulkius!
2012-01-05 11:48:14liuse
Praėjo organizuotas profsąjungų mitingas ir pasimatė kiek didieji trys centrai turi narių, jeigu ne pensininkai tai būtų eilinį kartą apsijuokę.
Reiktų vyriausybei atsižvelgti kam dalina pinigus ir kokiems tikslams jie naudoja.
Kai dirbo Puskepalis tai dar buvo galima užeiti į federaciją ir pasikalbėti visokiais profs. klausimais, o dabar tokia įtampa kad baisu ir užeiti į LDF ofisą. Baigia išsivaikščioti paskutiniai nariai, atkreipkite dėmesį į jų gretas kas liko.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai