2020 m. gegužės 27 d. trečiadienis - 18:23
   

PAIEŠKOS REZULTATAI PAGAL ŽODĮ: LUNI

TYRIMU SIEKIAMA SKATINTI PRIEŠINTIS NETEISYBEI

«
2011 11 02
 Autonominis Lietuvoje veikiantis savišvietos tinklas Laisvasis universitetas (LUNI) kartu su samdomų darbuotojų profesine sąjunga SAMPRO lapkritį visoje Lietuvoje pradėjo nepriklausomą anoniminį darbuotojų tyrimą.

„Tai – ne korporacijų vykdomos vartotojų apklausos, kurių tikslas – įsiūlyti jums naują nereikalingą prekę ar paslaugą, ir ne gyventojų apklausa prieš rinkimus, paverčianti mus statistiniais vienetais didžiosios politikos žaidimuose,“ - teigia apklausos organizatoriai.

 

Pasak jų, tyrimu siekiama „skatinti jautrų dialogą tarp įvairių sektorių darbuotojų, žadinti dirbančiųjų klasės sąmoningumą, skatinti priešintis neteisybėms darbo vietose ir visur, kur mus pasiekia spaudžianti valdžios ir kapitalo letena“.

 

Tikimasi, kad tyrimas padės darbuotojams įsitraukti į kovą už savo teises, palaikyti solidarius tarpusavio ryšius, organizuotis tarpusavyje ir reaguoti į kapitalistų bei valdžios savivalę tiesioginiais veiksmais.

 

„Kai blogai savininkams, nebūtinai turi būti blogai darbuotojams. Bet taip nenutiks tol, kol mes patys neišsiugdysime aktyvumo, kol neatsitrauksime nuo mus supančios kapitalistinės kasdienybės – sekinančio darbo, nesibaigiančio vartojimo ir mus įtraukiančio formaliosios demokratijos spektaklio“, - rašoma pristatant apklausos anketą.

 

Tyrimo rezultatus ketinama aptarinėti, analizuoti, o jų išvadas skelbti nepriklausomoje žiniasklaidoje. Anketa anoniminė ir duomenys bus analizuojami apibendrinta forma, anketos autoriai tikisi nuoširdžių ir atvirų atsakymų bei už juos dėkoja.

 

Anketa lietuviškai ir rusiškai.

 

(PN inf.)

NAUJAUSI KOMENTARAI
KOMENTARŲ NĖRA
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai