2019 m. spalio 16 d. trečiadienis - 18:04
   

NETIKĖTAS BUVUSIŲ PRIEŠININKŲ SUSITARIMAS

«
2011 10 04

"Dvi didžiausios Lietuvos švietimo sistemos profesinių sąjungų organizacijos Lietuvos švietimo profesinė sąjunga (LŠPS), atstovaujama Audriaus Jurgelevičiaus, ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Žemaitijos regiono profesinių sąjungų susivienijimas, atstovaujamas Eugenijaus Jesino, [...] susitarė konsoliduoti jėgas ir veikti kartu, ginant mokytojų ir kitų švietimo darbuotojų teises", - teigiama Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pranešime spaudai.

 

Pasak jo, „Švietimo ir mokslo ministerija savo negebėjimu įsiklausyti ir gerbti socialinių partnerių nuomonės daro nepataisomą žalą visai švietimo sistemai ir šalies įvaizdžiui bei ignoruoja daugybę neatidėliotinai spręstinų problemų“, todėl abi organizacijos nutarė derinti savo pasiūlymus ir reikalavimus Seimui, Vyriausybei, Švietimo ir mokslo ministerijai bei savivaldybėms, o nepavykus susitarti kartu organizuoti protesto akcijas.

 

Primename, jog LŠPS įsisteigė 2007 m. nuo LŠDPS atskilus Aukštaitijos regioniniam susivienijimui. Kurį laiką LŠPS ir LŠDPS aštriai konfrontavo, veikė atskirai, tačiau situacija pasikeitė prasidėjus LŠDPS Žemaitijos regininio susivienijimo pirmininko E.Jesino nesutarimams su LŠDPS pirmininku Aleksu Bružu.

 

PN inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2011-10-18 19:52:45Supermene a-u
Supermene praėjo para daug neprašau tik vieną darbą.
2011-10-17 07:55:21Rakiškis supermenui
Visa ši rašliava tik dar sykį įrodo, kad jūs intrigantų šutvė ir teisingai buvo padaryta 2007. Dar sykį primenu tiek 2000, tiek 2008 Rokiškis dalyvavo mokytojų interesų gynyme ne žodžiais, o darbais. Taigi supermene pasakyk nors vieną savo darbą padarytą Lietuvos mokytojų labui. Įrodyk, kad nesi tik komentarėlį sugebantis parašyti intrigantas, o tikras supermenas.
2011-10-14 17:53:41Dėl Gaigalo
tas žmogus nesugebėjo tinkamai dirbti kai dar buvo gyvas Aukšatitijos suivienijimas (tiesa dirbtinai, paskubėta, nes Jasmontienė labai norėjo suvienyti Aukštaitijos organizacijas. Bružas nesnaudė ir lapę snapę Jasmontienę paliko ant ledo, sukūręs sistemą Gaigalui). Ne laiku, ne vietoj atsiradęs Gaigalas sistemą užšaldė, o vėliau, skilimo metu poziciją užleido A. Jurgelevičiui. Gaigals, normals veikėjs tik Rakiškiky, da i tai .. po skaldymosi įvykių autoritets nebe tas, oi neb tas
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai