2020 m. birželio 2 d. antradienis - 5:00
   

NETIKĖTAS BUVUSIŲ PRIEŠININKŲ SUSITARIMAS

«
2011 10 04

"Dvi didžiausios Lietuvos švietimo sistemos profesinių sąjungų organizacijos Lietuvos švietimo profesinė sąjunga (LŠPS), atstovaujama Audriaus Jurgelevičiaus, ir Lietuvos švietimo darbuotojų profesinės sąjungos (LŠDPS) Žemaitijos regiono profesinių sąjungų susivienijimas, atstovaujamas Eugenijaus Jesino, [...] susitarė konsoliduoti jėgas ir veikti kartu, ginant mokytojų ir kitų švietimo darbuotojų teises", - teigiama Lietuvos švietimo profesinės sąjungos pranešime spaudai.

 

Pasak jo, „Švietimo ir mokslo ministerija savo negebėjimu įsiklausyti ir gerbti socialinių partnerių nuomonės daro nepataisomą žalą visai švietimo sistemai ir šalies įvaizdžiui bei ignoruoja daugybę neatidėliotinai spręstinų problemų“, todėl abi organizacijos nutarė derinti savo pasiūlymus ir reikalavimus Seimui, Vyriausybei, Švietimo ir mokslo ministerijai bei savivaldybėms, o nepavykus susitarti kartu organizuoti protesto akcijas.

 

Primename, jog LŠPS įsisteigė 2007 m. nuo LŠDPS atskilus Aukštaitijos regioniniam susivienijimui. Kurį laiką LŠPS ir LŠDPS aštriai konfrontavo, veikė atskirai, tačiau situacija pasikeitė prasidėjus LŠDPS Žemaitijos regininio susivienijimo pirmininko E.Jesino nesutarimams su LŠDPS pirmininku Aleksu Bružu.

 

PN inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2020-05-24 17:11:40Camille Joel (stanlookman@gmail.com)
Man reikia internetinio rašybos ratuko, kuris galėtų sugrąžinti mano buvusį vaikiną, kuris paliko mane pas kitą merginą. Susisiekite su šiuo galingu rašybos ratoju Dr.Ilehojie dabar: „WhatsApp“: +2348147400259 El. Paštas: gethelp05@gmail.com yra geriausias geriausias rašybos ratukas internete, o jo rezultatas yra 100% garantija.
Mano buvęs draugas paliko mane prieš 7 savaites, aš bandžiau beveik viską atkurti savo santykius ir buvau nusivylęs. Nė vienas neveikė, po savaitės pamačiau gydytojo Ilekhojie svetainę ir, kai kreipiausi į gydytoją Ilelhojie, viskas automatiškai pasikeitė, mano liūdesys tapo džiaugsmu, šypsena buvo mano veide, viskas įvyko labai greitai ir rezultatas buvo efektyvus. Dr Ilekhojie yra TIK rašybos žinovas, su kuriuo man sekėsi, mano draugas man paskambino ir pasakė, kad nori, kad mes sugrįžtume, taip pat norime su manimi susituokti. jis grįžo pas mane maldaudamas priimti jį atgal, ir tai atsitiko Dėl dr. Ilekhojie pagalbos aš esu tokia laiminga, kad turiu savo vaikiną. Kreipkitės į dr. Ilekhojie dabar, kad galėtumėte skubiai ir greitai įsimylėti meilę, kad sugrąžintumėte jūsų santykius. Čia yra jo kontaktinis skambutis / „WhatsApp“: +2348147400259 El. Paštas: gethelp05@gmail.com
2011-10-18 19:52:45Supermene a-u
Supermene praėjo para daug neprašau tik vieną darbą.
2011-10-17 07:55:21Rakiškis supermenui
Visa ši rašliava tik dar sykį įrodo, kad jūs intrigantų šutvė ir teisingai buvo padaryta 2007. Dar sykį primenu tiek 2000, tiek 2008 Rokiškis dalyvavo mokytojų interesų gynyme ne žodžiais, o darbais. Taigi supermene pasakyk nors vieną savo darbą padarytą Lietuvos mokytojų labui. Įrodyk, kad nesi tik komentarėlį sugebantis parašyti intrigantas, o tikras supermenas.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai