2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 2:18
   

Į AKCIJĄ RENGIASI ATVYKTI NE VIENAS AUTOBUSAS IŠ VISOS LIETUVOS

«
2011 03 15

„Vyksta paskutiniai rengimosi šeštadienio protesto akcijai darbai“, - PN sakė akcijos organizavimo grupės pirmininkė LPSK generalinė sekretorė Janina Matuizienė. Ji viliasi, kad šį kartą renginys  jau tikrai įvyks, nors taip susiklostė, kad  jį tenka organizuoti jau... ketvirtą kartą.

J.Matuzienė pasidžiaugė, jog šį kartą prie akcijos rengimo prisideda ir kitos dvi vadinamosios nacionalinės profsąjungų organizacijos (t.y. visas Lietuvos profesinių sąjungų koordinacinis centras).

Didžiausio aktyvumo laukiama iš kitų Lietuvos regionų, mat patys vilniečiai profsąjungų rengtuose mitinguose iki šiol dalyvaudavo vangiai. LPSK žiniomis, į kovo 19 d. mitingą atvažiuos keliolika autobusų iš kitų Lietuvos miestų, aktyviai savo žmones telkia ir Lietuvos darbo federacija bei LPS „Solidarumas“.

 

J.Matuizinė ragina norinčiuosius atvykti kreiptis į LPSK koordinatorius regionuose, gal dar autobusuose atsirastų laisvų vietų.

 

Informaciją apie protesto akciją platinama skrajutėse, žmonės kviečiami į mitingą radijo stočių transliuojamuose reklaminiuose intarpuose.

 

Mitingo dalyviai kviečiami rinktis kovo 19 d., 12 val. šalia Seimo (Gedimino pr. 53), vėliau Gedimino prospektu eisena pajudės link Vyriausybės (Gedimino pr. 11) pastato. Ten vyks mitingas.

 

Pilietinės protesto akcijos reikalavimai:

 

• Minimalų darbo užmokestį (MMA) didinti iki 1000 litų.

• Įvesti socialinę atskirtį mažinančią progresinių mokesčių sistemą, apimančią visas pajamas.

• Didinti užimtumą taikant įvairius įdarbinimo būdus.

• Sumažinti pridėtinės vertės mokestį būtiniausiems maisto produktams.

• Mažinti komunalinių paslaugų kainas.

• Sugrąžinti pensijas į 2008 metų lygį.

• Mažinti mokesčius smulkiajam verslui.

• Sumažinti pridėtinės vertės mokesčio tarifą (PVM) spaudos leidiniams.

 

Tie, kurie kovo 19 d. turi dirbti, kviečiami surengti protesto akcijų darbovietėse.

 

Na, o mitingo dalyviai prašomi atsinešti plakatų, savo organizacijos atributikos, triukšmą keliančių daiktų: švilpukų, barškučių, būgnelių, megafonų.

 

PN inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2011-03-19 05:44:53miško brolis 2
kovo 19 Lietuvą drebins 5 kataklizmos
1. Mėnulio pilnatis kaip niekada priartėjo prie žemės, todėl profsąjungų lyderiai demopnstruos pavažiavusiį "nacionalinion susitarimosu konservais"stogą
2. Cunamio demskuota Japonijos 5 atominių elektrinių mirtina radijacija 5 kart viršija Čęrnobilį;
3. 10 propcentų dolerio skolos emisija Lietuvai pražūtinga
4. Pasisavinę nepriklausomybės siekį kartu su eksomunistais išgrobstė Lietuvą kiek galėjo: ne tai žydas ne tai vokietis pirmas pasiėmė sklypą Žvėryne, o jo žmona pirmoji pesikėlė į lenkams negrąžintą žemę prie Vilniaus
5. Liustracijos įstatymu padarę valstybine paslaptimi ir sunaikionę "prisipažinusių" mergos vaikui dokumentus apie bendradarbiavimą su KGB rezervistais ir rusų dujomis toliau valdys šalį
2011-03-18 12:25:08To pagiežingam
"Taigi,aš eisiu kovo 19 į eitynes su pagarba sau,aplinkiniams,valdžiai,tikiuosi,ir pats to sulauksiu..Na,o gąsdintojai...gal pagaliau suvoks gąsdintojai(na,turiu omenyje profsąjungų partiją ir panašius),kad jie ne tik nieko nepasiekė,bet apsikakojo patys ir apkakino visą profsąjungų judėjimą ilgiems dešimtmečiams?" Deja su Jūsų nuomone nelabai eina sutikti.Kam tada eiti į protesto akciją jei pritari tam, kad visi dirbantieji gyvena "oriai" gaudami minimalų atlyginimą žymiai mažesnį nei respublikoje fiksuota minimali skurdo riba? kaip gali deklaruoti pagarbą sau- gyvendamas vergo sąlygomis? Na pagarbą likimo broliams rodyti- tai didingas ir geras žestas. Bet Valdžiai!!! Valdžiai, kuri mus skurdina visus 20 metų? O kur jūs matote tuos gąsdintojus? Jų nebuvo ir nėra. O gaila! Nes tik solidarumu ir jėga atkovojama demokratija, geresnis gyvenimas. Na o jei jums gerai gyventi, tai neikite ir nepiktinkite kitų tokiu savo poelgiu. Profsąjungos turi būti vieningos, kovingos ir stiprios. Tik tada oligarchai, ponai ir valdžia ims skaičiuoti ne tik savo milijonus, bet ir matyti, kad ir vergai nori gyventi oriai. Tikrai, kol kas nematau, kad Jumis kaip senu profsąjungų veteranu, galima žavėtis ir jums pritarti. Ar tik ne dėl tokių pažiūrų pas mus įsitvirtina vergovė?
2011-03-17 08:15:41Pagiežingam
Jai taip ir toliau, tai po 100m. kolektyvinės sutarties bei nacionalinės jau niekam nereiks, nebus dėl ko ir vargiai ar bus kam.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai