2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 1:46
   

PAIEŠKOS REZULTATAI PAGAL ŽODĮ: Jukn

PROFSĄJUNGŲ PARTIJA ŠTURMUOJA RINKIMUS

«
2011 02 01

Savivaldybių rinkimuose pirmą kartą startuoja ir profsąjungų partija. 2009 m. vasarą įregistruota Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ bazėje įsteigta politinė partija „Profesinių sąjungų centras“ savo kandidatus iškėlė trijose savivaldybėse.

 

Primename, jog tuoj po partijos įsisteigimo prieš  profsąjungų partijos reikalingumą pasisakė bei nuo PSC atsiribojo Lietuvos profesinių sąjungų koordinacinis centras, vienijantis Lietuvos profesinių sąjungų konfederaciją, Lietuvos darbo federaciją ir Lietuvos profesinę sąjungą „Solidarumas“.

 

Tuo tarpu partijos „Profesinių sąjungų centras“ steigėjai įsitikinę, jog šalyje varžant profesinių sąjungų teises, o darbdaviams darant įtaką  valdžiai bei dalyvaujant  įstatymų leidyboje, profsąjungų partija reikalinga.

 

Partijos iniciatorius ir pirmininkas Kęstutis Juknis įsitikinęs, jog profesinės sąjungos turėjo steigti politinę partiją, nes kaip ir kitos visuomeninės organizacijos negali deleguoti savo atstovų į valstybės valdymą.

 

Pats K.Juknis yra pirmuoju numeriu kandidatų sąraše Kauno mieste. Be jo sąraše yra dar 26 žmonės. 15 kandidatų sąrašą partija „Profesinių sąjungų centras“ suformavo Kauno rajono savivaldybės tarybos rinkimams. Dar vienas sąrašas, sudarytas iš 18 žmonių, pateiktas rinkėjams apsispręsti Jonavos rajone.

 

„Kandidatus suvienijo bendras tikslas - kovoti už dirbusio ir dirbančio žmogaus teises. Sąrašuose dominuoja teisinį išsilavinimą turintys žmonės. Daugelis iš jų turi patirtį ginant darbuotojų teises“, - teigiama profesinės sąjungos „Sandrauga“ pranešime spaudai.

PN inf.

NAUJAUSI KOMENTARAI
2011-02-18 14:36:35giedre (giedre7070@gmail.com)
Šaunuoliai profsajungiečiai,jei nebūtų jūsų profsajungos tai eiliniai darbininkai, aplamai būtų stumdomi kaip šuneliai. Laikykitės kaip iki šiol, savo pozicijos ir viskas bus liuks.Šaunuoliai!
2011-02-07 17:03:04Ats:Į Istoriją
Tamstai tikriausiai nepavyko savęs išsikelti - nes ne visi sugebėjo surinkti gyventojų parašus. O jei dar teistumą turi, tai tave iš vis nervas ima. Nesiimsiu įrodinėti, kad Palanga prie jūros, nes kiek matau ir dėl to pradėsi ginčytis. Pasiskaityk atidžiai konstituciją, pabaik nors vieną kursą ir išmoksi teisės normos apibrėžimą. Tavo išprusimui paaiškinsiu, kad žodis mafija reiškia motinos+tėvo sąjunga. Nesinervink, nuo tavę šiuo atveju mažai kas priklauso, bet norėdamas kritikuoti su savimi išsiaškink, nes kol kas tu tik vienas esi genijus atradęs, kad šie rinkimai antikonstituciniai :)
2011-02-06 21:41:17į ISTORIJĄ
Tad va kur šuo pakastas? Reikėjo žmogui įeiti į istoriją. Ir įėjo. O juk partiniai rinkimai - tai antikonstituciniai. Na nurodykite konstitucijoje nors vieną straipsnį kur kalbama apie partinius rinkimus - duodu savo kepurę priš***i. Tai goš cena tas Riomerio universitetas ir t.t. jei teisininkas nemoka konstitucijos skaityti. Tad antikonstituciniais veiksmais steigiame konstitucinę valstybę? Keista. O juk partija rašoma su lygybės ženklu -mafija. Visas organizacinė ir veiklos struktūra vienas prie vieno ir tikslai tie patys. Tad kurkime pilietišką o ne partinę- mafijinę Lietuvą. Tik tiek.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai