2019 m. rugpjūčio 22 d. ketvirtadienis - 20:35
   

IŠDALINTI KUNIGAIKŠČIO GEDIMINO APDOVANOJIMAI

«
2011 01 21

Kaip pranešė Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) informavimo tarnyba, Didžiojo kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimo iškilmėse neliko neįvertinti ir LPSK žmonės. Tarp labiausiai Vilniaus regionui nusipelnusių žmonių sausio 20 d. Valdovų rūmuose pagerbta LPSK generalinė sekretorė Janina Matuizienė, kuriai įteiktas sidabro medalis ir diplomas, II-ojo laipsnio nominacija už visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymą.

 

Padėkos raštai įteikti Lietuvos chemijos pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkui Feliksui Buckui-Butkevičiui ir Vilniaus miesto policijos darbuotojų profesinės sąjungos pirmininkui Vladui Sandai.

 

Kolegos iš Lietuvos profesinės sąjungos „Solidarumas“ taip pat sveikina savo aktyvistus, kurie gavo kunigaikščio Gedimino apdovanojimus; tai  koordinacinės tarybos nariai Jonas Petraška ir Česlovas Vizbaras.

 

Kunigaikščio Gedimino vardo apdovanojimai Vilniaus apskrityje įteikiami jau aštuntą kartą. Vilniaus regiono plėtros taryba ir jos partnerė Vilniaus apskrities trišalė taryba taip pagerbia Vilniaus apskrityje gyvenančius ir dirbančius žmones, labiausiai prisidedančius prie regiono socialinės-ekonominės plėtros.

 

Tinklalapio lprofsajungos.lt žiniomis,  2005 metais už pasiekimus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymo srityje 2005 metais II  laipsnio apdovanojimai buvo įteikti LPSK pirmininko pavaduotojui Algirdui Kvedaravičiui bei Lietuvos nacionalinio radijo ir televizijos kūrybinių darbuotojų profesinio susivienijimo pirmininkei Dianai Vipartienei.

 

2009 m. už pasiekimus žmogiškojo kapitalo ugdymo srityje Vilniaus apskrities viršininko padėkos raštą gavo Miško ir miško pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos pirmininkas Algirdas Rauka. Už pasiekimus visuomeninio kapitalo (pilietiškumo) ugdymo srityje antrojo laipsnio apdovanojimas įteiktas Aukštaitijos švietimo darbuotojų profesinių sąjungų susivienijimo (dabar – Lietuvos švietimo profesinė sąjunga) pirmininkui Audriui Jurgelevičiui.

 

Ankstesniais metais apdovanojimus teikdavo Vilniaus apskrities viršininko administracija. Šiais metais šią tradiciją perėmė viena iš apdovanojimo iniciatorių Vilniaus miesto ir apskrities verslininkų darbdavių konfederacija.

 

lprofsajungos.lt

NAUJAUSI KOMENTARAI
2011-02-03 19:55:16taip
URA
2011-01-26 11:48:23sveikinimai
Nuoširdžiausi sveikinimai Janinai, ji tikrai verta to apdovanojimo.Sėkmes jai nelengvam darbe!
2011-01-25 01:08:57to to fiks
Ar kovoti už normalius darbo užmokesčius, normalią darbo dieną , darbo savaitę, už patenkinamas darbo sąlygas, pagaliau už užtarnautas pensijas - tai šokis su kardais? Pats nejuokink pasaulio, būk išmintingas. Juk pagal paminėtus rodiklius esame vos ne paskutiniai ES. Kas pas mus? Roma? Viduramžiai? Ar XXI amžius. Jau greit dešimt metų kaip ES nariai, o Europinį atlyginimą, socialines garantijas matome kaip savo ausis. Kaip čia išeina? Gamyba sužlugdyta, tiek pramonėje, tiek žemės ūkyje, o milijonierių priauginome kaip ... na trūksta žodžių. Tad milijonieriams pinigų yra, o vargo bitėms, darbininkams - nėra? Iš kieno nario mokesčio gyvenate? O gal tai tik lašeliai? Gal tikrai jus finansuoja ne tik Vyriausybė, bet stambusis kapitalas, tad ir nominacija - už pataikavimą kapitalui, o ne už darbuotojų interesų gynybą?
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai