2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 1:32
   

PAIEŠKOS REZULTATAI PAGAL ŽODĮ: chem

DVIEJŲ ŠAKŲ JUNGIMOSI IDĖJA „TAMPA KŪNU”?

«
2010 11 30

Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacijos taryba priėmė broliškos Lietuvių profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) šakos - Lietuvos chemijos pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos (LCHPDPSF) pasiūlymą susijungti į vieną šakinę organizaciją,- informuoja šiandien, lapkričio 30 d., išėjusios "Lietuvos profsąjungos".


Pranešama,kad lapkričio 25 d. energetikų posėdyje patvirtintas penkių narių komitetas jungimuisi turint galvoje, kad penkis tokio komiteo narius jau patvirtino spalio mėn. 14 d. įvykęs LCHPDPSF suvažiavimas.


Energetikų tarybos posėdyje dalyvavęs LPSK pirmininkas Artūras Černiauskas sveikino prasidėjusius jungimosi procesus, teigdmas, jog tai pirmas toks atvejis LPSK istorijoje.


Energetikų posėdyje dalyvavęs LCHPDPSF pirmininkas Feliksas Buckus-Butkevičius pažymėjo, kad idėja jungtis yra ir sena, ir nauja. Sena dėl to, jog apie tai kalbama jau nebe pirmi metai, o nauja ta prasme, kad Lietuvoje jungimosi procesų nematyti, nes „mes dar čia nebaigėme skaldymosi procesų“. Tuo tarpu pasaulyje jungiasi net ir galingos pasaulinės bei nacionalinės organizacijos. „Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos struktūra yra blanki ir neaiški, kartais šakoje tėra viena organizacija ir pan.“, - teigė F.Buckus-Butkevičius.


Antra vertus, dėl įvairių reorganizacijų ir optimizacijų gerokai sumažėjo chemikų federacijos gretos. Per pastaruosius metus šaka „nukraujavo“ net tūkstančiu narių. Visa tai, pasak jo, ir verčia chemikus pradėti bent jau kalbėti apie jungimąsi.


Energetikų šaka pasirinkta ne atsitiktinai, - juk ir tarptautinė organizacija vadinasi Chemijos pramonės, energetikos ir kalnakasybos federacija (ICEM). Be to, su kolegomis energetikais per ilgus metus susiklostė draugiški santykiai.


Energetikų federacijos vadovas Juozas Neverauskas padėkojo kolegoms už jų „pirmą žingsnį“ ir išreiškė palaikymą jungimosi idėjai. Jai neprieštaravo ir nė vienas tarybos narys, o balsuojant visi iki vieno pakėlė rankas „už“.


Kol žodis taps kūnu, abiem pusėms reiks nuveikti daugybę darbų.LPSK vadovas A.Černiauskas pasiūlė pagalvoti, ar netiktų į kuriamą darinį pakviesti ir Lengvosios pramonės profesinę sąjungą ir apskritai paragino diskutuoti apie turimų lėšų koncentravimą viename centre, kad būtų galima išlaikyti pajėgias teisininkų, viešųjų ryšių tarnybas.


(JS)

NAUJAUSI KOMENTARAI
2010-12-01 09:40:582010-11-30 19:46 požiuriui is
Aš irgi supratau kodėl profsajungų "lyderiai"-ės" rašo skundus policijai ir kitoms institucijoms ant kitaip mastančių ir reiškiančių savo asmeninę nuomonę komentaruose, nes daugiau nėra ką veikti, o tik skaityti komentarus tinklapyje ir jaustis nacionalinėmis vertybėmis, kurios niekada nebus pakeistos. Apgailėtina.
2010-11-30 23:42:19generolams ir jų draugams
Reikalas tas, kad iš darbo niekas nieko nemeta ir neišmetė, kad ir kaip bei kokius jus filkinus skundus nerašytumėt į įvairias instancija, žarna per plona :), profsąjungos vadam ir vadukam pasiūlyčiau ne komentarus skaityti ir imituoti atstovavimą, o realiai dirbti, nes šiai dienai jūsų darbas tik komentaru. Nes toks įspūdis, kad jus taip bijote prarasti valdžia ir įtaką, o kad kaip paskutinės žiurkės ryjate tos, kas buvo pradininkai :)
2010-11-30 19:46:48požiuriui is salies
dabar supratau, kodėl iš darbo išmesti piarai tiesiog užtvindo savo komentarais tinklapius nes jie neturi kur pasireikšt
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai