2020 m. rugsėjo 26 d. šeštadienis - 3:19
   

CHEMIKAI PRADĖS DERYBAS DĖL SUSIJUNGIMO SU ENERGETIKAIS? (PAPILDYTA FOTOREPORTAŽU)

«
2010 10 15

Spalio 14 d. Mažeikiuose įvykusiame Lietuvos chemijos pramonės darbuotojų profesinių sąjungų federacijos eiliniame suvažiavime iš dviejų kandidatų dar vienai kadencijai pirmininku perrinktas Feliksas Buckus-Butkevičius.

 

9 balsais mažiau surinko Achemos darbuotojų profesinės sąjungos administracijos vadovė Birutė Daškevičienė: už F.Buckų - Butkevičių balsavo 26, už B.Daškevičienę - 17 delegatų.

 

Suvažiavimas įpareigojo federacijos tarybą pradėti derybas dėl susijungimo su  kuria nors viena ar keliomis giminingomis šakinėmis profsąjungomis.

 

Kadangi į suvažiavimą kaip svečias buvo pakviestas Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacijos vadovas Juozas Neverauskas, tikėtina, kad tokios derybos greičiausiausiai bus pradėtos su Lietuvos energetikos darbuotojų profesinių sąjungų federacija.

 

Derybų procesui numatytas vienerių metų laikotarpis. Oficialiai nepatvirtintais redakcijos duomenimis, Energetikų federacija dėl galimo jungimosi su cemikais tarsis artimiausiame tarybos posėdyje.

 

Suvažiavime dalyvavo ir kalbėjo Lietuvos profesinių sąjungų konfederacijos (LPSK) pirmininkas Artūras Černiauskas.

 

Didžiausios ir įtakingiausios chemikų šakoje Naftininkų profesinės sąjungos pirmininkei Virginijai Vilimienei A.Černiauskas įtaikė aukščiausią LPSK apdovanojimą - Auksinį ženklelį (nuotr.).

 

Juozo Stepono nuotr. ir fotoreportažas

(RMP, JS)

NAUJAUSI KOMENTARAI
2010-10-18 10:35:10R.
Ačiū Juozui už gražias nuotraukas...Bučiux...
2010-10-15 19:14:04Pagiežingas
Ale kad tos blondinės Lietuvoje lyg ir visai nieko tvarkosi,a?Vyrai,tai jūsų ambicijos tik rietis tesiekia,o vienytis ir organizuoti jau nebepajėgiate?
2010-10-15 19:13:17Pagiežingas
Ale kad tos blondinės Lietuvoje lyg ir visai nieko tvarkosi,a?Vyrai,tai jūsų ambicijos tik rietis tesiekia,o vienytis ir organizuoti jau nebepajėgiate?
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai