2020 m. balandžio 2 d. ketvirtadienis - 18:38
   

PAIEŠKOS REZULTATAI PAGAL ŽODĮ: statoil

NORVEGAI PARDUODA „STATOIL“ DEGALINES

«
2010 03 02

Bendrovė „Statoil“ Norvegijoje planuoja parduoti dalį įmonės veiklų. Ketinama pasilikti tik naftos gavybos verslą, o su mažmenine prekyba susijusias veiklas – parduoti.

 

Oslo biržoje ketinama parduoti ir „Statoil“ priklausančių degalinių tinklų akcijas.

Kiek tiksliai – paaiškės kovo 17 d., tačiau bendrovės atstovai tikina, jog darbuotojų atlyginimai, socialinės garantijos bent jau pirmuosius 3-5 metus neturėtų keistis.

 

Šiuo metu vyksta intensyvios konsultacijos visose šalyse, kur yra „Statoil“ degalinių tinklai. Vieni iš pirmųjų pokalbio kviečiami profesinių sąjungų atstovai.

 

Vasario pabaigoje įvyko Statoil personalo departamento vadovo, UAB „Lietuva Statoil“ personalo vadovės, darbuotojų profesinės sąjungos pirmininko, Statoil Europos darbo tarybos nario susitikimas. Jame buvo pasikeista nuomonėmis, kalbėta apie darbuotojų ateitį.

 

 „Atstovas iš Norvegijos mus ramino, kad dar keletą metų padėtis neturėtų keistis, o dėl visų pokyčių bus konsultuojamasi su profsąjungų atstovais“, - po susitikimo sakė UAB „Lietuva Statoil“ darbuotojų profsąjungos pirmininkas Aleksandras Posochovas.

 

Po tai, kai akcininkai jau bus priėmę sprendimą, kovo 19 d. Lietuvoje vėl planuojamas panašus susitikimas, kuriame bus diskutuojama dėl tolimesnės perspektyvos.

 

LP primena, kad praeitų metų pabaigoje pasirašyta jau ketvirtoji kolektyvinė sutartis. Lietuvos paslaugų sferos darbuotojų profesinė sąjunga, kuriai priklauso bendrovės darbuotojų organizacija (beje, veikianti jau dešimt metų), UAB „Lietuva Statoil“ laiko socialiai atsakingos įmonės pavyzdžiu.

 

Pagal LPSPDS inf.

(RMP)

 

NAUJAUSI KOMENTARAI
2010-03-02 15:37:44Pasidziaugimas
Saunuoliai, daugiau tokiu profsajungose
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai