2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 1:30
   

PAIEŠKOS REZULTATAI PAGAL ŽODĮ: Jukn

ĮREGISTRUOTA PARTIJA „PROFESINIŲ SĄJUNGŲ CENTRAS“

«
2009 06 26

Kaune veikiančios profesinės sąjungos „Sandrauga“ (vadovas Kęstutis Juknis) bazėje 2008 metais įsteigta politinė partija „Profesinių sąjungų centras“ (PSC) birželio 23 d. oficialiai įregistruota ir, pasak žiniasklaidos, tapo 41-ąja politine partija Lietuvoje.


2008 metais, tuoj po PSC įsisteigimo, prieš  profsąjungų partijos reikalingumą pasisakė bei nuo PSC atsiribojo Lietuvos profesinių sąjungų koordinacinis centras (LPSKC), vienijantis Lietuvos profesinių sąjungų konfederaciją, Lietuvos darbo federaciją ir Lietuvos profesinę sąjungą „Solidarumas“.

PSC paraišką įsiregistruoti bei įsiteisinti 2008 metais buvo atmetusi ir Teisingumo ministerija.


LPSKC sudėtyje esantys nacionalinių centrų  20008 m. birželio 9 d..pranešime spaudai dėl atsiribojimo nuo politinės partijos "Profesinių sąjungų centras" veiklos teigė, jog „naujai įsikūrusi politinė partija „Profesinių sąjungų centras“ nepagrįstai klaidina visuomenę, gretindama profesinių sąjungų veiklą su politinių partijų veikla“.

Tuo tarpu partijos „Profesinių sąjungų centras“ steigėjai įsitikinę, jog šalyje varžant profesinių sąjungų teises, o darbdaviams darant įtaką  valdžiai bei dalyvaujant  įstatymų leidyboje, profsąjungų partija reikalinga.

„Kadangi visuomeninių organizacijos ir profesinės sąjungos negali deleguoti savo atstovų į valstybės valdymą, darbuotojams ir profesinėms sąjungoms neliko kito pasirinkimo, kaip steigti politinę organizaciją“, - buvo teigiama LP atsiųstame „Sandraugos“ pranešime – atsakyme į LPKC pareiškimą.

(RMP)

NAUJAUSI KOMENTARAI
2012-04-11 11:01:38Onute (onuteferge@gmail.com)
Tai jau taip,kur JUKNIS KESTUTIS įsisuka,tai "skaldyk ir valdyk",kad tik patekti i Seimą.Todėl pimuoju Nr.ir įsiregistravo.Nežinia,gal ir savo draugelį JUOZĄ MOZERĮ įtraukė į šią neaiškią veiklą.SAUGOKITĖS VISI ir jokiu būdų NERINKITE šių draugelių.
2011-06-04 22:40:50rhtrhjtjty (airetro3@gmail.com)
2009-07-02 01:54:00Arvis
Ką Tau Vladimirai galima parašyti, jei tu visą gyvenimą garvežio kabinoje visom prasmėm sėdi ir mažųjų lietuviškų raidžių nepripažįsti. Kaip galvoji ar Tu gali lygintis su Juknium įtaka, išsilavinimu, veikla ir t.t.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai