2020 m. liepos 14 d. antradienis - 18:28
   

„PROFESINIŲ SĄJUNGŲ CENTRAS“ – NAUJA POLITINĖ PARTIJA

«
2008 05 26

Kaune gegužės 24 d. įsteigta politinė partija „Profesinių sąjungų centras“.

 

1260 steigėjai arba jų atstovai  steigiamojoje konferencijoje išrinko valdymo organus, patvirtino įstatus ir veiklos programą.

Partijos  pirmininku išrinktas Lietuvos profesinės sąjungos „Sandrauga“ vadovas Kęstutis Juknis. Išrinkti ir trys pirmininko pavaduotojai, trylikos narių prezidiumas.

„Sandraugos“ pranešime spaudai teigiama, kad šalyje profesinių sąjungų teisės varžomos, o darbdaviai tuo tarpu „gaudami milžiniškus pelnus ne tik daro įtaką politinei valdžiai, bet ir patys dalyvauja įstatymų priėmime“.

 

1993 metais Seimui atėmus teisę iš visuomeninių organizacijų ir profesinių sąjungų deleguoti savo atstovus į valstybės valdymą, darbuotojams ir profesinėms sąjungoms neliko kito pasirinkimo, kaip steigti politinę organizaciją, - teigiama pranešime.
 
Politinės partijos įkūrėjai mano, kad negalima ignoruoti palyginti didelio (38-40 proc.) žmonių pasitikėjimo profesinėmis sąjungomis.

 (RMP)

NAUJAUSI KOMENTARAI
2009-06-30 14:54:34Kęstutis (k.uzdra@post.lt)
Laba diena. Norėčiau tapti Profesinių sąjungų centro partijos nariu. Kaip tai padaryti. Gyvenu ir dirbu Panevėžyje. Mano tel.8604 20326. Lauksiu atsakymo. Pagarbiai
Kėstutis Uzdra
2008-05-27 11:13:02Pastebejimas
Ir vel naudojamas bendrinis zodis PROFSAJUNGOS protui zmoniu maisyti, nes niekas nebezino uz ka bebelsuoti. O Kaune profsajunginis biznis klesti - vyksta irenijados, zigmantiados, dambrauskijados, dabar jukjinuijados. o cia dar pakvips valdzia. Nieko profsajungu labui per desimtmeti nenuveikus, vaisius skinti norisi.Juknys jau adminstravo savivaldybe Kauno rajono berods. Pasidomekit
2008-05-27 07:08:17Pagiežingas
Taigi, dar vienos profsąjungos neliko. Vis bandoma per jėgą, jau net mačiau būrelį besipliekiančių iki kraujo dešimtmečių,jie gi seka tėvelius.
Prieš šimtą metų dabartinėse išsivysčiusiose šalyse irgi buvo tokių atvejų, tik kad tai duotų naudos, istorija nutyli.
Nemanau, kad pažengs toliau, nei Šustauskas. Bet padėk Dieve.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai