2020 m. liepos 9 d. ketvirtadienis - 2:10
   

PAIEŠKOS REZULTATAI PAGAL ŽODĮ: savivald

SOCDEMAI IŠLAIKĖ SAVO ĮTAKĄ SAVIVALDYBĖSE, O PROFSĄJUNGOS?

«
2007 03 03

Kovo 3 d., šeštadienį, Vilniuje vykusiame Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) tarybos posėdyje buvo konstatuota, kad rinkimai buvo sėkmingi socialdemokratams, ypač Druskininkų, Birštono, Vilkaviškio, Pakruojo, Kretingos rajono savivaldybėse.


Nepaisant 2006 m. spalio 21 d. įvykusiame bendrame LPSK ir LSDP tarybų posėdyje priimto bendradarbiavimo susitarimo, LSDP rinkiminiuose sąrašuose buvo įtraukta tik apie 20 profsąjungų aktyvistų (iš viso profsąjungininkai į rinkimus ėjo su 9 partijomis). LP redakcijos duomenimis, kaip LSDP atstovai savivaldybių tarybų nariais tapo tik trys profsąjungininkai - Henrikas Šivokas (Alytus), Audrius Jurgelevičius (Elektrėnai) ir Jonas Garelčikovas (Vilniaus rajonas). Beje, jie visi yra ir partijos nariais. LP žiniomis, vienintelė ne partijos narė, patekusi į tarybą socialdemokratų sąraše, - Asta Juknienė iš Elektrėnų.


 Į LSDP sąrašus įtraukti profsąjungininkai negalėjo būti išrinkti dažniausiai dėl to, kad Socdemai jiems skyrė "nerealias" vietas sąrašuose.

 

Pasak šeštadienį išplatinto LSDP pranešimo spaudai, rinkimų štabo vadovas premjeras Gediminas Kirkilas posėdyje teigė, jog  partijos rezultatams rinkimuose galėjo pakenkti ir kai kurie vieši socialdemokratų ginčai prieš rinkimus, pasiūlė suorganizuoti konferenciją, kurioje dalyvautų politologai, kad būtų galima dar giliau išanalizuoti rinkimų rezultatus, įvertinti pozityvius sprendimus ir klaidas.

Patvirtinta pozicija, kad derėtis dėl koalicijos naujojoje Vilniaus miesto taryboje būtina su visomis mandatus į ją rinkimuose laimėjusiomis partijomis, taip pat nuamtyta  XXVIII LSDP suvažiavimo data -2007 m. gegužės 19 diena.


Apie daug politinių aistrų keliančio Algirdo Paleckio-Rolando Pakso susitarimo svarstymą LSDP prezidiume ar taryboje oficialiame LSDP pranešime spaudai nieko nepranešama.


(JS)

NAUJAUSI KOMENTARAI
2007-03-13 09:26:02Vladimir (sovietikus@one.lt)
Ar tik ne socdemai ir konservatoriai dabar tik ir daro ,kad šmeižia prezidenta Rolanda Paksa ir jo laimetus rinkimus ir nenori ,kad Lietuvoje butu ir TVARKA IR TEISINGUMAS,tai kiekvienas sažiningas darbo žmogus tai mato, o man kaip ir TT partijos nariui labai šlykštu į tai žiureti-JUK JIE DEL LOVIO PEŠASI IKI ŠIOL,o kaltas buna tiktai tas žmogus ,kuris daro žmonems gera ir teisinga gyvenima Lietuvoje.
2007-03-07 16:31:25Ramunė
Anoks čia smagumas. Kaip tik rūpestį kelia kai kurie nekurių sveikatos sutrikimai:)
2007-03-07 14:37:38Smagu
supratom viens kita
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai