2017 m. rugpjūčio 20 d. sekmadienis - 14:42
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS - KOMENTARAI

2015 11 21 - PASISAKO PRIEŠ DESTRUKTYVIUS L.GRAUŽINIENĖS VEIKSMUS

»
2015-11-23 23:37:13Pritariu
O cia tiesa pareigune. Keista kad tam pritaria ir konkurente is lpsk
2015-11-23 11:47:52pareigune
Absurdas kai net nepadarius profsąjungos narių apklausos vienos profsąjungos pirmininkas, kompromituoja kitas profsąjungas ir viešai, vienpusiškai mūru stoja už darbdavį - ministrą. Ne už eilinį pareigūną bet už vieną asmenį. Kas gali paneigti, kad Banelio - Bako susivienijimas su visom kredito unijom sėkmingiausiai susidirbę prie Skvernelio nieko kito net nenori girdėti. Nejaugi Banelis galvoja, kad pareigūnai nebemasto. Būtina vertinti faktus. Faktas, kad baką buvęs komisaras Telyčėnas išvijo iš departamento Baką dėl negarbingų žaidimų, o po to, po visų intrigų ir garsiosios avarijos vadu patapo skvernelis. Prie Jo ir sutvirtėjo susivienijimas, atsirado bankelis - unija, prasidėjo piniginiių projektų ,,įgyvendinimas", o po to Bakas ( buvęs pirmininkas patapo jau ministro skvernelio, politinio pasitikėjimo, labai gerai apmokamu pareigūnu).
Kuo naudingesnis naujai prastumtas Vidaus tarnybos statutas neaišku, bet ir čia Banelis be reikalo giriaisi su geresnėmis karjeros galimybėmis, nes pareigūnų vertinimo procedūros tampa dar neskaidresnės, korumpuotesnės.... kur jis mato geresnį vertinimą tegul paaiškina, kaip kad aiškino apie Lazdijų rinktinės panaikinimą....
Aišku tai, kad Bakas ir visa kompanija turi ,,pakuotis čemodanus'', gal dėl to toks įniršis ir kyla visiems tiems, kurie masto subendrintą informaciją, o ne kaltina visus, kurie prieš skvernelį, t. y. ir prieš juos. Tik visiškai ,,geltonos " darbdavio valdomos profsąjungos pirmininkas gali aklai rautis prieš visus gindamas savo darbdavio interesus. Visi suprantame, kad tai pačios profsąjungos esmės kompromitacija,iškripimas, bet daugelis padoresnių pareigūnų nenori turėti reikalų su žmonėmis, kurie deklaruoja viena, o dirba visiškai priešingus darbus.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai