2017 m. rugpjūčio 20 d. sekmadienis - 14:40
 Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.  Gerbiamieji skaitytojai, redakcija atostogauja.  Tęsime darbą ir toliau teiksime Jums informaciją nuo rugpjūčio 28 dienos.
NAUJIENOS - KOMENTARAI

2015 10 23 - NAUJAS MAXIMOS ŠŪKIS, ARBA ATSAKYMAS, KURIO NEŽINOJO PREZIDENTĖ

»
2015-10-24 21:49:51dekabristas
Kaip matome iš buvusios Finansų ministrės žodžių, ji buvo susidūrusi, tačiau nieko nedarė, kaip finansų ministrė, kad tai būtų išaiškinta. Juk iš valstybės galimai pavogti ne šimtai ir ne tūkstančiai, o milijonai. Kas paneigs versiją, kad prezidentė galimai susijusi su "VP" ? Tai, kad ji nesiėmė jokių veiksmų, mano nuomone, rodo tik viena - susijusi. Prie tos pačios minties veda ir tai, kad būtent "Maxima" finansavo, mano nuomone, neteisėtą referendumą dėl įstojimo į ES. Ir dar labiau, mano nuomone, veda prie minties kas finansavo sėkmingą Finansų ministrės atėjimą į prezidentūrą.
2015-10-24 12:37:42Gryb
„Ši įmonių grupė nuo pat įsikūrimo buvo apgobta įtarimų šešėliu dėl įvairių mokesčių vengimo modelių taikymo. Netgi aš buvau su tuo susidūrusi, kai dirbau finansų ministre. Šių mechanizmų mastai, rodos, dabar yra dar labiau ištobulinti ir dar labiau naudojami. Tai, – be jokios abejonės, nesąžiningo ir negarbingo verslo pavyzdžiai“, – LRT radijui sako D. Grybauskaitė.
RAŠYTI KOMENTARĄ / APŽVALGĄ
PDFLiepą gavome
79,80 € Jūsų paramos!
AutomobiliuDALYS24.lt
Šlapia nosytė
Profsąjungų naujienos - Tinklaraštis (Blogas)
Interneto sprendimai